روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی چشم انتظار مهاجم خارجی است (عکس) از منبع ورزش سه. "

یحیی چشم انتظار مهاجم خارجی است (عکس)

در حالی که یک هفته تا آغاز لیگ برتر مانده، پرسپولیس هنوز مهاجم خارجی خود را نشناخته است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که از ابتدای نقل و انتقالات مشخص بود که پرسپولیس نیاز جدی به مهاجم دارد، سرخ پوشان هنوز نتوانسته اند این نیاز را برطرف کنند.از صفحات هواداری داخلی تا خبرگزاری ها و حتی خبرنگاران خارجی، هر روز گزینه های زیادی به پرسپولیس لینک می شود که گاه و بیگاه مورد تایید یا تکذیب مدیران پرسپولیس هم قرار می گیرند اما هنوز هیچ خبری از ورود مهاجم خارجی به ایران نیست.پس از اینکه انتقال یوسف العربی -همانطور که انتظار می رفت- در حد یک شوخی اینستاگرامی باقی ماند، حالا لوکادیا از سوی یک خبرنگار اسپانیایی به پرسپولیس لینک شده و حالا باید دید ماجرای او به کجا می رسد؛ امضای قرارداد یا داستان تکراری کارشکنی، ورود ایجنت ها و... برای توجیه منتفی شدن انتقال.به هر حال اکنون رضا درویش به تمام کارمندان باشگاه اعلام کرده که نباید جزئیاتی از مذاکره به بیرون درز کند و خود او رهبری مذاکره را برعهده گرفته است؛ مذاکراتی که اگر به نتیجه نرسد، احتمالا واکنش شدیدتر یحیی را به دنبال خواهد داشت.پرسپولیس اگرچه مهدی عبدی و حامد پاکدل را به همراه شرزود تمیروف در اختیار دارد اما به نظر می رسد این ترکیب پرستاره، یک مهاجم تمام کننده کم داشته باشد؛ مهاجمی که اگر خریداری شود، کارنامه رضا درویش و همکارانش را مثبت جلوه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی چشم انتظار مهاجم خارجی است (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×