روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس از منچسترسیتی الهام گرفت (عکس) از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس از منچسترسیتی الهام گرفت (عکس)

استفاده از طرح بته جقه روی پیراهن پرسپولیس، یادآور کیت این فصل منچسترسیتی برای طرفداران فوتبال است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی دو سال پیش بود که تصاویری از پیراهن منچسترسیتی در فصل 2020-21 لو رفت که طراحی آن شاید برای بسیاری قابل باور نبود. استفاده از طرح بته جقه ایرانی روی پیراهن یکی از بزرگترین تیمهای فوتبال دنیا توجه بسیاری را در ایران به خود جلب کرد و البته توضیحات باشگاه منچسترسیتی، متفاوت با انتظار طرفداران پرسپولیس بود."برای کیت سوم، ما به سنت های فرهنگی منچستر که بر جهان تأثیر گذاشته است نگاه کردیم. منچستر شهری است که در سطح جهانی به دلیل فوتبال و صحنه موسیقی اش شناخته شده است، بنابراین برای این پیراهن خاص، ما یک الگوی منحصر به فرد پیسلی (معادل انگلیسی بته جقه) روی پیراهن طراحی کرده ایم. برای طراحی، ما از گل رز و سه رودخانه از لوگوی باشگاه برای ایجاد این پیراهن منحصر به فرد که متصل کننده موسیقی و مد است، استفاده کرده ایم."در این اظهارات هیچ نشانه ای از اشاره به فرهنگ ایرانی دیده نمی شود اما به هر حال همین طراحی باعث شد تا پرسپولیس و آل اشپورت نیز به سراغ بته جقه بروند و در قسمت بالا و پایین کیت اول خود، این طرح را قرار بدهند.البته طراحی پرسپولیس تفاوت هایی با کیت سوم منچسترسیتی دارد اما به نظر می رسد هر دو بیس یکسانی داشته باشند.پرسپولیس در سالهای گذشته از طرحهایی استفاده می کرد که نشانه های تاریخی مربوط به تخت جمشید را در خود داشت و حالا به شکلی دیگر از فرهنگ ایرانی استفاده کرده که مورد توجه طرفداران این تیم نیز قرار گرفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس از منچسترسیتی الهام گرفت (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×