روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی و سورپرایز احتمالی در خط حمله (عکس) از منبع ورزش سه. "

یحیی و سورپرایز احتمالی در خط حمله (عکس)

محمد عمری در تمرینات پس از بازی گل گهر در خط حمله کنار یورگن لوکادیا قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در حالی آماده دیدار با تراکتور می شود که شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهد داشت و امید عالیشاه نیز هنوز به تمرینات اضافه نشده تا او غایب احتمالی سرخ پوشان برای این دیدار لقب بگیرد.در چنین شرایطی یحیی برای خط حمله، محمد عمری را در نظر گرفته که در بازی با گل گهر، به عنوان هافبک چپ نمایش درخشانی داشت اما با بازگشت ترابی، احتمالا به خط حمله منتقل خواهد شد.عمری در تمرینات اخیر پرسپولیس زوج لوکادیا در خط حمله شده و ممکن است یحیی برای بازی با تراکتور، او را در ترکیب اصلی به عنوان مهاجم سایه قرار دهد.البته یحیی در بازی آخر پرسپولیس پیش از فیفادی، لوکادیا را به تنهایی در خط حمله قرار داد و از دو هافبک دفاعی بهره برد اما شاید این بار تصمیم او استفاده همزمان از محمد عمری و یورگن لوکادیا باشد.عمری در فصل جاری پدیده پرسپولیس بوده و توانسته عملکرد قابل قبولی را ارائه کند تا پس از مهدی عبدی، از معدود بازیکنان معرفی شده از آکادمی پرسپولیس به تیم بزرگسالان لقب بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی و سورپرایز احتمالی در خط حمله (عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×