روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قربان از بازی بزرگ هفته چه می‌خواهد؟ از منبع ورزش سه. "

قربان از بازی بزرگ هفته چه می‌خواهد؟

سرمربی تراکتور تیمش را آماده حساس ترین بازی هفته هفتم لیگ برتر می کند.

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور برخلاف شروع ضعیفی که در فصل جدید لیگ برتر داشت، طی دو هفته اخیر پیش از تعطیلی مسابقات، به دو برد مهم دست یافت تا از قعر جدول فاصله گرفته و در آرامش راهی تعطیلات شود. این تیم در حال حاضر با 8 امتیاز ششم است و یکشنبه هفته آینده باید مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به میدان برود.با در نظر گرفتن نتیجه بازی برگشت فصل قبل (شکست 3-0 تراکتور با رای انضباطی) شاگردان بردیف در 5 تقابل قبلی خود با پرسپولیس 5 باخت متحمل شده اند و این مربی برای شروع دوباره مسابقات کار سختی در پیش خواهد داشت. بعد از پیروزی مقابل نفت و آلومینیوم، هواداران تراکتور منتظر سومین برد پیاپی تیم خود هستند.تراکتور بدون برپایی اردو و برگزاری دیدار دوستانه ای خاص (جز دو دیدار با نود در تبریز) تعطیلات را پشت سر گذاشت. بخش قابل توجهی از برنامه های تراکتور در این مدت به پیاده سازی تفکرات سرمربی روس-ترکمن تیم اختصاص داشت؛ بردیف که با توجه به شرایط موجود خوب می داند نتیجه گرفتن یا نگرفتن در این مقطع (بدون توجه به قدرت و نام تیم ها) نقش اساسی در آینده کاری خودش دارد، در فرصتی که داشت تقریبا هر چه را که لازم بود، به شاگردان خود منتقل کرد و باید دید حاصل این کار در شروع مسابقات چه خواهد بود.پرسپولیس هر چهار بازی قبلی خود پیش از تعطیلات را با پیروزی پشت سر گذاشته و با 14 امتیاز در صدر جدول رده بندی حضور دارد. شاگردان یحیی برای تحکیم رتبه خود به هر سه امتیاز بازی با تراکتور چشم دوخته اند و قطعا در چنین شرایطی، شاهد یک رقابت هیجان انگیز بین دو تیم خواهیم بود؛ دیدار پرسپولیس و تراکتور در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر از ساعت 18:30 یکشنبه (10 مهر) در تهران شروع خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قربان از بازی بزرگ هفته چه می‌خواهد؟ از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×