روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شهباززاده خودش را به دربی رساند(عکس) از منبع ورزش سه. "

شهباززاده خودش را به دربی رساند(عکس)

مهاجم استقلال با بهبودی کامل به تمرینات این تیم برگشته و کار خود را برای دربی شروع کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، سجاد شهباززاده در جریان تمرینات استقلال در هفته گذشته دچار مصدومیت شد و به همین خاطر چند روزی در تمرینات غایب بود. شهباززاده چند بار با لباس شخصی در تمرین استقلال حضور یافت تا مشخص شود مشغول اقدامات درمانی زیر نظر کادر پزشکی است.حالا اما با گذشت چند روز مهاجم باتجربه آبی ها به بهبودی نسبی رسیده و تمرینات خود را آغاز کرده است. شهباززاده از امروز در سالن وزنه استقلال حضور یافت و نرم دوی را شروع کرد. او از نظر بدنی هم باید خودش را آماده کند و مهیای مسابقه با پرسپولیس شود.اگرچه شهباززاده از ابتدای فصل جاری لیگ برتر چندان در ترکیب استقلال موفق نبوده اما بی شک برای بازی با پرسپولیس انگیزه ویژه ای دارد. او در دوره قبلی که پیراهن استقلال را برتن می کرد در دربی 79 و در جریان برد یک بر صفر تیمش موفق به گلزنی در این مسابقه شده و حالا امیدوار است بار دیگر بتواند اعتماد ساپینتو را جلب کند و برای به ثمر رساندن دومین گل خود در دربی تلاشش را به کار بگیرد.شهباززاده فعلا با انگیزه زیاد در تمرینات حاضر شده و باید دید تا روز مسابقه با پرسپولیس(29 آذر) او چه شرایطی پیدا خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شهباززاده خودش را به دربی رساند(عکس) از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×