روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی پرسپولیس با رولکس یک میلیاردی! از منبع ورزش سه. "

قهرمانی پرسپولیس با رولکس یک میلیاردی!

هر دو پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال، در شبی رقم خورد که یحیی ساعت معروف 20 هزار دلاری خود را بر دست داشت.

به گزارش "ورزش سه"، ساعت مشترک یحیی در دو دربی متوالی، توجهات را به خود جلب می کند، ساعتی که به گفته حامد توکلی، خبرنگار این حوزه، رولکس DateJust با رفرنس 126333 است که جدیدترین نسخه خود را روی دست یحیی می بیند.این یکی از بهترین ساعت های موجود در بازار است که رولکس تبلیغات زیادی روی آن انجام داده اما تنها دو مدل آخر خود را با صفحه خاص و شیک تیره روانه دست مشتریان خود کرده و یکی از آن ها نیز به سرمربی پرسپولیس، رسیده و جالب اینکه به مهره شانس او تبدیل شده است.یحیی با این ساعت که در وبسایت های اینترنتی از 16 تا 20 هزار دلار به فروش می رسد، شهرآورد شماره صد را با پیروزی پشت سر گذاشت و سپس در روز فینال جام حذفی نیز از کمد خود برداشت و دوباره به مچ دست بست تا به سوی یک پیروزی دیگر برود.این رولکس یک میلیاردی که با فولاد ضد زنگ ساخته شده و کاملا ضد آب طراحی شده، به ادعای شرکت سازنده، ساعتی است که مادام العمر تضمین می شود و شاید بهترین در نوع خود نیز باشد.این ساعت در وبسایت های فروش اینترنتی از 16 تا 20 هزار دلار به فروش می رسد.ترکیب رنگی این ساعت در دربی اخیر با ست اسپورت یحیی گل محمدی، او را تبدیل به یک چهره جذاب در منطقه فنی کنار زمین کرده بود که با امضای طلایی رولکس در حاشیه، سرمربی سرخپوشان را تبدیل به چهره شماره یک جشن قهرمانی می کرد.البته یحیی در سایر بازیها از ساعت های جذاب دیگری استفاده کرده بود که آنها نیز گران قیمت و جذاب بودند اما این رولکس 20 هزار دلاری، ساعتی است که احتمالا نظیر آن در تیم پرسپولیس یا حتی فوتبال ایران کم شمار باشد.اولین بار در بازی شهرآورد بود که ساعت رولکس یحیی توجهات را به خود جلب کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی پرسپولیس با رولکس یک میلیاردی! از منبع ورزش سه. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×