روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت مترجم برانکو و شرایط بازگشت از منبع ورزش سه. "

آخرین وضعیت مترجم برانکو و شرایط بازگشت

سرپرست باشگاه پرسپولیس مدعی است که سرمربی این تیم به شدت از حرکت ناشایست او ناراحت است و هنوز تصمیمی برای ادامه همکاری طرفین وجود ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس و الفاظی که اصغر نیک سیرت به عنوان مترجم برانکو با همراهی محسن مسلمان به کار برد، همچنان ادامه دارد.سرپرست این باشگاه در خصوص آخرین وضعیت مترجم برانکو ایوانکوویچ گفت: متاسفانه حرکت نامناسبی انجام گرفت. من نیک سیرت را می شناسم. او آدم مودبی است و خودش هم از این بابت ناراحت است.زندگی شخصی او هم تحت الشعاع قرار گرفته است چرا که خانواده او و خانواده برانکو چندین سال است که با هم ارتباط دارند. هنوز معلوم نیست که او در پرسپولیس بماند یا خیر. اما برانکو آن شب از دست او بسیار ناراحت بود و صورتش مثل لبو سرخ شده بود. انگار که حادثه بدی برای او رخ داده باشد به طوری که آب از گلویش پایین نمی رفت. یک ماه دیگر با تمام شدن محرومیت نیک سیرت و آمدن برانکو تکلیف او مشخص می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین وضعیت مترجم برانکو و شرایط بازگشت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون