روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انرژی مدیران پرسپولیس برای تامین دلار از منبع ورزش سه. "

انرژی مدیران پرسپولیس برای تامین دلار

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز جلسه ای تشکیل داد تا درباره موضوعات مختلف از جمله تامین ارز خارجی بحث و گفتگو کنند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیأت مدیره باشگاه امروز دوشنبه به ریاست جعفر کاشانی و با حضور حمیدرضا گرشاسبی، محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی دیگر اعضای هیأت مدیره تشکیل شد.در این نشست درباره مسائل مختلف باشگاه و تیم صحبت و تصمیم گیری شد. از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست که حل و فصل آن در اولویت های باشگاه قرار دارد، تامین منابع ارزی مورد نیاز باشگاه در آستانه بازی حساس با السد است که می تواند به حضور ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا منجر شود اما در این شرایط مسائل مالی بخش اعظم انرژی و تمرکز باشگاه را به خود اختصاص داد.هیأت مدیره پرسپولیس در این جلسه برای تامین این منابع و رفع موانع موجود و تصمیم گیری برای اقدام لازم، گفتگو داشت.شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، میزبانی از السد و اقدامات لازم برای برگزاری فینال بازی ها و تشریفات خاص آن در صورت صعود از مرحله نیمه پایانی از دیگر موضوع های طرح شده در این جلسه بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انرژی مدیران پرسپولیس برای تامین دلار از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون