روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گرشاسبی: همه امیدواریم که جام را در ایران نگه داریم از منبع ورزش سه. "

گرشاسبی: همه امیدواریم که جام را در ایران نگه داریم

مدیرعامل پرسپولیس ابراز امیدواری کرد بازیکنان این تیم با یک بازی تماشاگرپسند قهرمانی آسیا را از چنگ کاشیما خارج کنند.

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا گرشاسبی در فاصله ۲۴ ساعت تا بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا درباره اینکه می تواند فردا یکی از پرافتخار ترین مدیران تاریخ پرسپولیس باشد، گفت: من تنها نبودم. همه عزیزان، پیشکسوتان، تمام افراد باشگاه پرسپولیس، کادر فنی، بازیکنان و تمام همراهان دست به دست هم دادند تا خوشبختانه پرسپولیس فینالیست شد. این مسئله هم خیر و برکت هایی به دنبال خود آورد. یک نمونه از انها همین آماده شدن و زیبا شدن و رنگ گرفتن ورزشگاه پیر آزادی بود که امروز خدا را شکر نمایندگان ای اف سی نمره قبولی به آن دادند و مجوز تاییدیه را صادر کردند که این بازی انشاالله به خیر و خوشی برگزار شود و بچه ها بتوانند با یک بازی غیرتمندانه مثل همیشه شگفتی ساز شوند و نگذارند جام از ایران خارج شود و یک افتخار دیگر هم برای پرسپولیس عزیز اضافه شود.او درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی فردا گفت: من با بچه ها و آقای برانکو که در ارتباط هستیم، خیلی امیدوارند و محکم به دنبال این هستند که نتیجه بگیریم. خود من هم به بچه ها گفتم چطور می شود آنها با حضور سی و چند هزار هوادار ۲ گل اتفاقی به ما زدند و ما اینجا با حضور حدود ۸۰ هزار هوادار پرشور، قرمز پوش و بوق به دست نتوانیم آنها را شکست دهیم و جام را مال خود کنیم. هیچ چیز دور از دسترس نیست و بچه ها همه هم قسم شدند که انشاالله یک بازی خوب و تماشاگر پسند را ارائه دهند. امیدوارم روزمان باشد و بچه ها از موقعیت هایی که به دست می آورند، بهترین استفاده را ببرند. قطعا می توانیم انشاالله هواداران را خوشحال کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گرشاسبی: همه امیدواریم که جام را در ایران نگه داریم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون