روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین‌تمرین آسیایی پرسپولیس با حال‌و‌هوای ویژه (عکس) از منبع ورزش سه. "

آخرین‌تمرین آسیایی پرسپولیس با حال‌و‌هوای ویژه (عکس)

تیم پرسپولیس در شرایطی آخرین تمرینش در لیگ قهرمانان آسیا 2018 را انجام داد که میهمانان ویژه ای در آزادی حضور داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، قرمزها این بار پس از تیم میهمان تمرین خود را در ورزشگاه آزادی انجام دادند. نسبت به آخرین تمرین آسیایی در خانه، سیامک نعمتی و امید عالیشاه همراه تیم نبودند و به جای آن در کنار زمین حضور داشتند. علی پروین و حمیدرضا گرشاسبی نیز روی نیمکت بودند و تمرین را تماشا می کردند.همچون دیگر تمرین ها، بازیکنان تیم پرسپولیس کارشان را با گرم کردن آغاز کردند و زیر نظر مارکو کارهای بدنی را انجام دادند. سپس برانکو شاگردانش را به دو دسته تقسیم و در همان 15 دقیقه ابتدایی کار با توپ و تمرینات تاکتیکی را بدون هراس از لو رفتن تاکتیک آغاز کرد.در آب و هوای ورزشگاه آزادی سرمای پاییزی خفیفی دیده می شد که باعث شده بود بازیکنان با سویشرت و دست بند در زمین حضور پیدا کنند. نکته جالب این که همچون بازی السد، همچنان کارگران در ورزشگاه مشغول کار بودند اما با این حال به نظر می رسد ورزشگاه آزادی تمام و کمال برای این بازی آماده شده است.عکس از: امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آخرین‌تمرین آسیایی پرسپولیس با حال‌و‌هوای ویژه (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون