روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کلین شیت ارزشمند فروزان پس از 2 ماه! از منبع ورزش سه. "

کلین شیت ارزشمند فروزان پس از 2 ماه!

محسن فروزان دروازه بان تیم تراکتورسازی تبریز موفق شد کلین شیت ارزشمندی را در بازی با پرسپولیس ثبت کند.

به گزارش "ورزش سه"، یک سال پیش در چنین روزهایی فروزان یکی از تلخ ترین بازی های خود را پشت سر گذاشت. او در جدال با پرسپولیس پنالتی حساسی را از دست داد و سپس دروازه اش را با ضربه شایان مصلح در دقیقه 96 باز شده دید. اما فروزان روز گذشته با ارائه نمایشی بسیار خوب موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد.او در نیمه اول شوت سرکش گادوین منشا را در دو مرحله مهار کرد و در آخرین دقایق نیمه نخست نیز ضربه بشار رسن را با پرشی استثنایی مهار کرد و اجازه نداد دروازه تیم تراکتور باز شود. او در خروج ها نیز تقریبا مطمئن و بی نقص بود.فروزان در حالی دروازه اش را بسته نگه داشت که از آخرین کلین شیتش در دروازه تراکتور، دو ماه می گذشت. آخرین بار در دیدار تراکتور و استقلال خوزستان که با برتری 6 گله تی تی ها همراه بود، فروزان موفق به کلین شیت شد. پس از آن به ترتیب تیم های صنعت نفت، سپیدرود، پیکان و ذوب اهن هر کدام حداقل یک گل به تراکتور زدند.عکس: امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کلین شیت ارزشمند فروزان پس از 2 ماه! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون