روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی سخت‌تر پرسپولیس با تبریزی‌ها در راه است! از منبع ورزش سه. "

بازی سخت‌تر پرسپولیس با تبریزی‌ها در راه است!

تیم پرسپولیس 4 روز پس از رویارویی با تراکتورسازی تبریز، برابر ماشین سازی این شهر به میدان خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت روز گذشته در ورزشگاه آزادی متوقف شدند و نتوانستند در بازی رودررو تراکتور را شکست داده و به رتبه سوم جدول برسند. با این حال، تساوی مقابل تیم پرمهره تراکتورسازی در شرایطی که 2 بازیکن در طول مسابقه مصدوم شدند و مصدومان زیادی هم پیش از بازی وجود داشتند، اتفاق مثبتی برای قرمزها به حساب می آید؛ البته به این شرط که آن ها در ادامه مسابقات نیم فصل اول با توان بیشتری ظاهر شوند.حریف بعدی پرسپولیس تیم ماشین سازی تبریز است. تیمی که پس از حضور مهاجری روی نیمکتش متحول شده و به تیمی خطرناک برای هر حریفی بدل گشته است. آن ها موفق شدند تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان را در تبریز متوقف کنند و حتی فرصت پیروزی برابر این تیم ها را نیز داشت. در دیدار برابر سپاهان آن ها یک گل هم از حریف پیش افتادند و شاید اگر اخراج معبودی نبود، پتانسیل رسیدن به سه امتیاز را هم داشتند.البته این دو نتایج در حالی به دست آمدند که ورزشگاه بنیان دیزل توسط هواداران تبریزی پر شده بود و همین موضوع انگیزه زیادی به بازیکنان جوان ماشین سازی داد. سبزپوشان تبریزی حالا بار دیگر در بازی بعدی حمایت تبریزی ها را شاید حتی پرشورتر از قبل پشت سر خود احساس خواهند کرد.بازی بعدی آن ها مقابل پرسپولیسی خواهد بود که در حساس ترین مقطع فصل به تبریز می رود و بدون شک برانکو روی سه امتیاز این بازی حساب کرده است. باتوجه به این که سرخ ها به دنبال سه امتیاز حساس این بازی خارج از خانه هستند، کارشان به مراتب سخت تر خواهد شد.برانکو در این بازی کمال کامیابی نیا را هم در اختیار ندارد و محسن ربیع خواه را در مقابل مدافعان قرار خواهد داد و در چنین شرایط کار برایشان سخت تر از قبل هم خواهد شد. تیم ماشین بازیکنان جوانی چون بابایی، خرم الحسینی و... را در ترکیب خود می بیند و این بازیکنان از انگیزه بالایی برای غلبه بر پرسپولیس و کمک به تیم بزرگتر شهر تبریز خواهند داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی سخت‌تر پرسپولیس با تبریزی‌ها در راه است! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون