روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش اشکان به درگیری شجاع و شجاعی(عکس) از منبع ورزش سه. "

واکنش اشکان به درگیری شجاع و شجاعی(عکس)

اشکان دژاگه مانع از ایجاد درگیری میان مدافع پرسپولیس و مسعود شجاعی شد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی درگیری لفظی شجاع خلیل زاده و مسعود شجاعی در نیمه اول بود. چند خطای پیاپی شجاعی و خلیل زاده روی یکدیگر سبب شد تا هردوی آنها عصبی شوند و واکنش نشان بدهند.خلیل زاده و شجاعی در نهایت با هم درگیری لفظی کوچکی پیدا کردند که البته موضوع با وساطت سایر بازیکنان خاتمه یافت. اشکان دژاگه یکی از کاپیتان های تیم ملی در پایان دادن به این غائله نقش زیادی داشت و عاملی بود تا درگیری گسترده نشود.بازی دیروز پرسپولیس و تراکتورسازی ستاره ها و بازیکنان باتجربه زیادی را در خود جای داده بود و یکی از عواملی که باعث شد تا داخل زمین جنجال خاصی پیش نیاید، همین موضوع محسوب می شود. در صحنه مذکور علاوه بر دژاگه، سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس هم ورود کرد تا مساله خاصی پیش نیاید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش اشکان به درگیری شجاع و شجاعی(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون