روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نعمتی: با بازیکنان جدید باز برای قهرمانی می‌جنگیم از منبع ورزش سه. "

نعمتی: با بازیکنان جدید باز برای قهرمانی می‌جنگیم

هافبک پرسپولیس ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در جام ملت ها، شانس شاگردان کارلوس کی روش را برای دستیابی به قهرمانی زیاد می داند.

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی که در نیم فصل اول نمایش موفقی در ترکیب سرخپوشان داشت، این روزها در اردوی دوحه تمرینات سنگینی را دنبال می کند تا در رقابت برای حضور در ترکیب تیمش در نیم فصل دوم نیز موفق عمل کند. او با اعلام اینکه اردوی دوحه می تواند شرایط مثبتی برای این تیم در ادامه مسابقات و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد، برای تیم ملی نیز آرزوی موفقیت دارد و آنها را مدعی جدی جام می داند.نعمتی درباره شرایط اردویی تیمش در کمپ اسپایر می گوید: شرایط که خوب است و برنامه خوبی برای تیم در نظر گرفته شده تا با شرایط بدنی و روحی خوبی برای نیم فصل آماده شویم. بعد از اینکه تمرینات را در تهران دنبال کردیم اکنون طبق نظر کادرفنی دور جدید تمرینات را در دوحه دنبال می کنیم و بچه ها روحیه بالایی دارند و می خواهیم در نیم فصل دوم با آمادگی کامل مقابل رقبا قرار گیرم و به نتیجه مدنظر برسیم.وی درباره بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شده اند نیز گفت: روزهای سختی را داشتیم و هر بازیکن شاید چند برابر توان خود تلاش می کرد تا در روزهای محرومیت آسیبی به تیم نرسد. اکنون خوشبختانه بازیکنان باکیفیتی به تیم اضافه شده اند که ضمن بالا بردن رقابت بین بازیکنان، کیفیت تیم را نیز افزایش خواهند داد و ما همچنان می توانیم ادعای قهرمانی داشته باشیم. بازیکنانی که اضافه شدند همگی از بهترین های فوتبال ایران بوده اند و چیز جالبی که وجود دارد این است که با انگیزه و روحیه بالا به دنبال این هستند تا با شروع فصل در ترکیب به میدان بروند و این همان چیزی است که رقابت را افزایش می دهد و به تیم کمک خواهد کرد.وی درباره جذب ماریو بودیمیر و جدایی دوست نیجریه ای اش از تیم نیز گفت: این به تصمیم کادرفنی برمی گردد. من سه سال با منشا هم تیمی بودم و دوستان خوبی برای همدیگر بودیم. او در پرسپولیس روزهای خوبی هم داشت اما در نهایت این تصمیمی است که کادرفنی می گیرد و منشا نیز بازیکنی حرفه ای است. درباره بودیمیر اطلاعات زیادی ندارم و او به تازگی به جمع ما اضافه شده است و برانکو نشان داده که وسواس زیادی روی بازیکنانی که با نظر قطعی خودش اضافه می شوند دارد و مطمئنا او نیز در نیم فصل دوم قادر خواهد بود لیگ را تحت تاثیر قرار دهد.نعمتی که در نیم فصل اول لیگ برتر بازی های درخشانی از خود به جا گذاشت درباره آن اینطور توضیح می دهد: خب من خیلی انگیزه داشتم که بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم. تمام تلاشم هم همین بود. حالا نمی دانم چقدر در این امر موفق بوده ام. این را باید کادرفنی و هواداران پاسخ بدهند. آن چیزی که بسیار حائز اهمیت است این است که در ادامه بازی ها بهترین عملکرد را داشته باشم زیرا ما یک نیم فصل بسیار سخت را در پیش داریم و بازیکنان همگی باید در بهترین شرایط بدنی و جسمانی قرار داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نعمتی: با بازیکنان جدید باز برای قهرمانی می‌جنگیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون