روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فروش بلیت پرسپولیس – پدیده در استادیوم از منبع ورزش سه. "

فروش بلیت پرسپولیس – پدیده در استادیوم

بخشی از هواداران که موفق به خرید بلیت اینترنتی دیدار پرسپولیس و پدیده نشده اند، می توانند با حضور در استادیوم آزادی آن را از طریق باجه ها خریداری کنند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس و پدیده در دیدار حساس هفته شانزدهم لیگ برتر و در شرایطی که دستیابی به سه امتیاز این بازی می تواند یک سبقت ویژه برای حضور در صدر جدول برای هر کدام از دو تیم محسوب شوند، از ساعاتی دیگر به مصاف هم خواهند رفت.با تساوی روز گذشته سپاهان، اکنون شاگردان یحیی گل محمدی و برانکو ایوانکوویچ این فرصت را دارند تا از صدرنشینی مشترک فاصله گرفته و با دستیابی به امتیاز این بازی در صدر جدول حاضر شوند. سایت بلیت فروشی این بازی از 48 ساعت قبل اقدام به ارائه بلیت این بازی کرد و هوادارانی که اکنون خواهان حضور در استادیوم هستند می توانند با حضور در مجموعه آزادی و خرید بلیت از طریق باجه ها روی سکو حاضر شوند و این دیدار را تماشا کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فروش بلیت پرسپولیس – پدیده در استادیوم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون