روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شماره هشت پرسپولیس؛ خستگی‌ناپذیر و پرانرژی (عکس) از منبع ورزش سه. "

شماره هشت پرسپولیس؛ خستگی‌ناپذیر و پرانرژی (عکس)

احمد نورالهی هافبک دفاعی تیم پرسپولیس در بازی با پدیده نیز عملکرد خوبی از خود نشان داد و تا پایان نیز در بازی حضور داشت.

به گزارش "ورزش سه"، احمد نورالهی بی تردید یکی از بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس بوده است. نمایش های نورالهی در لیگ هجدهم به قدری خوب بود که کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی نیز او را به جام ملت ها برد. هافبک دفاعی تیم پرسپولیس در شرایطی راهی جام ملت ها شد که پیش از لیگ هجدهم هیچگاه به تیم ملی دعوت نشده بود و کارلوس کی روش نیز کمتر چنین مواردی را به تیم ملی می برد اما عملکرد نورالهی به شکلی بود که کی روش نتوانست از آن بگذرد.شماره 8 سرخ ها در امارات فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد اما به هر حال بازی در جام ملت های آسیا را تجربه کرد که این موضوع اتفاق بسیار مهمی برای کارنامه فوتبالی او محسوب می شود. نکته جالب این که دو روز پس از پایان جام ملت ها، نورالهی در بازی با سپیدرود به میدان رفت و 90 دقیقه نیز بازی کرد. برانکو با علم به این که شاگردش اردوی قطر و جام ملت ها را با تیم ملی سپری کرده، چنین تصمیمی گرفت چرا که دو هافبک دفاعی دیگرش شرایط مسابقه را نداشتند.نورالهی علی رغم خستگی نمایش خوبی را مقابل سپیدرود ارائه کرد و به تنهایی در پست هافبک دفاعی موفق به کنترل عناصر هجومی تیم علی کریمی شد. پس از آن با بازگشت کمال تصور می شد، نورالهی به نیمکت منتقل شود و یک بازی استراحت کند اما برانکو بازهم ستاره این فصل تیمش را در زمین قرار داد اما این بار احمد در پست هافبک راست به میدان رفت.او 90 دقیقه جنگید و تلاش کرد و نقش پررنگی در پیروزی 2-0 تیمش در این بازی حساس داشت. دو نمایش قابل قبول در نیم فصل دوم نورالهی را رقیبی جدی برای کمال کامیابی نیا کرده و همچنین نورالهی نشان داده که یارای رقابت با مهدی ترابی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و بشار رسن که عناصر هجومی هستند را دارد.بازی بعدی سرخ ها مقابل فولاد در خوزستان خواهد بود و مهدی ترابی نیز می تواند در این بازی به میدان برود؛ باید دید در آن مسابقه برانکو هشت پرانرژی و خستگی ناپذیرش را در زمین قرار می دهد یا این که از شماره نُه جدید سرخ ها رونمایی می کند؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شماره هشت پرسپولیس؛ خستگی‌ناپذیر و پرانرژی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون