روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن؛ سانتر طلایی کافی نبود (عکس) از منبع ورزش سه. "

بشار رسن؛ سانتر طلایی کافی نبود (عکس)

بشار رسن ستاره تیم پرسپولیس دقایقی پیش از تعویض، با ارسالی فوق العاده زمینه ساز تک گل سرخپوشان پایتخت شد.

به گزارش ورزش سه، شاگردان برانکو ایوانکوویچ علی رغم حملات متداوم نتوانستند در نیمه نخست دروازه استقلال خوزستان را باز کنند. اما در آغاز نیمه دوم نیز حملات آن ها ادامه یافت تا این که سرانجام پس از یک ساعت، قفل دروازه گروسیان شکسته شود. بشار رسن که برای اولین بار در نیم فصل دوم در ترکیب اصلی قرار می گرفت، از روی نقطه کرنر سانتری دیدنی را ارسال کرد و سیدجلال موفق شد گلزنی کند.البته این پاس طلایی که تاکنون گل سه امتیازی پرسپولیس را رقم زده، نتوانست عامل حضور ۹۰ دقیقه رسن در زمین شود. هفت دقیقه پس از ارسال پاس گل، برانکو بشار را بیرون کشید و سیامک نعمتی را به جای او در زمین قرار داد.رسن که مهره فیکس سرخ ها در نیم فصل اول بود، حالا امیدوار است با این پاس گل، در ترکیب اصلی تیمش باقی بماند و بتواند همچنان برای تیمش بدرخشد. البته موضوع مهم درباره او و پرسپولیس، تمدید قراردادش است که امکان دارد باعث شود برانکو برای مجاب کردن رسن به تمدید، وی را در بعضی مسابقات نیمکت نشین کند.عکس از امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن؛ سانتر طلایی کافی نبود (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×