روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بوستانی: با یک یا دو برد به جدول بر می گردیم از منبع ورزش سه. "

بوستانی: با یک یا دو برد به جدول بر می گردیم

سرمربی استقلال خوزستان می گوید این تیم فرصت های خوبی برای گلزنی برابر پرسپولیس داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس موفق شد سومین شکست نیم فصل دوم را به استقلال خوزستان تحمیل کند تا کریم بوستانی به عنوان سرمربی بازنده در نشست خبری شرکت کند.بوستانی با حضور در این نشست خبری درباره این دیدار گفت: امروز بازی مهمی داشتیم اما برای حریف این بازی مهم تربود. ما در نیمه اول بازی را خوب بستیم و موقعیت هم داشتیم. متاسفانه در نیمه اول یک بازیکن از ما اخراج شد.در نیمه دوم با یک روش دیگر شروع کردیم. بااین حال ما دو موقعیت صد درصد داشتیم اما بازیکنان جوان ما این موقعیت ها را از دست دادند. به پرسپولیس تبریک می گویم. ما نمی توانستیم بازیکنی جذب کنیم اما آن ها بازیکنان خوبی جذب کردند. ما نسبت به پرسپولیس خیلی تفاوت داریم. با این بازی هایی که انجام داده ایم، می توانیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.او ادامه داد: الان سه بازی از نیم فصل دوم را انجام داده ایم. ما 50درصد از امتیازهای باقی مانده را بگیریم، در لیگ می مانیم. حریفان ما هم خیلی با ما تفاوت ندارند. تیم هایی مثل سپیدرود و نساجی هنوز به ما نزدیک هستند. هنوز با یک یا دو برد می توانیم به جدول برگردیم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بوستانی: با یک یا دو برد به جدول بر می گردیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×