روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با پرسپولیس همچنان در مسیر قهرمانی خواهیم بود از منبع ورزش سه. "

با پرسپولیس همچنان در مسیر قهرمانی خواهیم بود

آقای گل سابق و سرپرست جدید پرسپولیس ابراز امیدواری کرد با حضور در سمت جدیدش بتواند آنها را در اهدافی که دارند، همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، محسن خلیلی، مهاجم سابق پرسپولیس که موفق به کسب عنوان قهرمانی و دستیابی به آقای گلی لیگ با پیراهن این تیم شده، ظهر امروز به عنوان سرپرست جدید تیم کارش را آغاز کرد.او در خصوص حضورش در پست جدیدی که در این باشگاه عهده دار شده گفت: حضور دوباره در پرسپولیس با سمتی جدید، برای من باعث افتخار است. البته من در گذشته، این مسوولیت را در لیگ برتر با تیم نفت تهران تجربه کرده ام. امیدوارم بتوانم تجربه خودم را با حمایت هواداران، کادر تیم و مدیریت باشگاه در جهت پیشرفت تیم پیاده کنم. قطعا هر چه داریم را به کار می گیریم تا بتوانیم پرسپولیس را حمایت و کمک کنیم. مشکلات را تا حد امکان مرتفع کرده و همچنان در مسیر موفقیت و قهرمانی پیش برویم.وی ادامه داد: از آقای عرب که این مسوولیت سنگین را بر عهده من گذاشتند و همچنین از هواداران که لطف و محبت دارند هم تشکر می کنم.مدیر تیم پرسپولیس در پایان گفت: در این مدت تماس هایی هم با تعدادی از پیشکسوتان و سرپرست های گذشته داشتم و از آنها کسب رخصت کردم. همین جا هم به سهم خودم، از آقای قنبرپور که برای تیم تلاش هایی داشتند تشکر می کنم و از همه پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس تقاضا می کنم که حمایت و دعای خودشان را بدرقه راه ما و تیم پرسپولیس کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " با پرسپولیس همچنان در مسیر قهرمانی خواهیم بود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×