روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نگردو در بازی سرنوشت ساز برای پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

نگردو در بازی سرنوشت ساز برای پرسپولیس

دو تیم النصر امارات و پاختاکور ازبکستان در دوبی بازی مرحله پلی آف خود را برگزار می کنند که برنده این مسابقه در گروه پرسپولیس قرار می گیرد.

به گزارش "ورزش سه" تا دقایقی دیگر تیم النصر امارات در دوبی به مصاف پاختاکور ازبکستان می ‎رود تا بازی مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند. به همین دلیل سن خوزه سرمربی این تیم یازده مرد خود برای تقابل با حریف انتخاب کرده که به شرح زیر است:ابراهیم عیسی، احمد عیسی، احمد الیاسی، حمود خمیس، مسعود سلیمانی، محمد ابراهیم، جوان العمری، خالد جلال، طارق احمد، فرناندز، آلوارو نگردو، سرجیو دوترابین یازده بازیکن النصر امارات آلوارو نگردو ستاره اسپانیایی سابق منچستر سیتی و سویا اسپانیا از جمله ستاره های سرشناس میدان است و برای رساندن آبی پوشان شهر دوبی به لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کند.نکته جالب توجه این است که برنده این دیدار از بین یکی از دو تیم النصر و پاختاکور در گروه D مسابقات کنار پرسپولیس ایران، السد قطر و الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نگردو در بازی سرنوشت ساز برای پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×