روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خلیلی؛ ماجراجویی دوباره آقای کماندار در پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

خلیلی؛ ماجراجویی دوباره آقای کماندار در پرسپولیس

مهاجم سابق پرسپولیس با شادی گل های جالب توجهش اکنون ماجراجویی جدید خود را در این تیم آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، محسن خلیلی که یکی از محبوب ترین مهاجمان یک دهه اخیر سرخپوشان محسوب می شود، در پایان دوران بازیگری اش اکنون در سمت جدید به عنوان سرپرست تیم انتخاب شده و به دنبال این است تا با کاهش حواشی، تالار افتخارات خود در این تیم را نیز پررونق تر کند.خلیلی در اولین گام در پرسپولیس و در سمت جدید موفق شد یک ماراتن بزرگ را در پایان به جشن بنشیند. او که در زمان بازیگری جزو فرصت ترین مهاجمان فوتبال ایران محسوب می شد، در بازی مقابل پدیده در نهایت تیمش را در ضربات پنالتی برنده دید تا آنها بعد از هفت سال تابوی حذف پیش از مرحله نیمه نهایی را بشکنند و خود را مهیای جدال با سپاهان کنند. مهاجم گلزن سابق پرسپولیس با شادی گل های منحصربفرد و جذابش باید دید در اولین گام در پرسپولیس به افتخار خواهد رسید یا خیر. آنها در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خود را در قامت مدعی می بینند و باید دید در نهایت چه سرنوشتی برای آنها رقم خواهد خورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خلیلی؛ ماجراجویی دوباره آقای کماندار در پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×