روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان کریم باقری؛ ماموریت غیرممکن عکس) از منبع ورزش سه. "

پایان کریم باقری؛ ماموریت غیرممکن عکس)

روزهای شاداب و پر انگیزه برای کریم باقری در پرسپولیس تمامی نشدنی به نظر می رسد؛ چه در دوران بازیگری و چه اکنون روی نیمکت.

به گزارش "ورزش سه"، کریم باقری تمام نشدنی ترین عضو پرسپولیس محسوب می شود که اکنون در 44 سالگی نیز اکتیوترین فرد روی نیمکت به حساب می آید که قادر است پا به پای جوانان مدعی این تیم در تمرینات به بازی بپردازد.باقری که از سال 75 به عضویت پرسپولیس در آمد و بعد از یک فصل حضور در این تیم با توجه به درخشش در تیم ملی راهی لیگ آلمان شد تا دوران لژیونر شدن خود را استارت بزند، در بازگشت نیز یکی از مهره های قابل توجه این تیم لقب گرفت. باقری هرچند در ایران بازی خداحافظی خود را برگزار نکرد اما می توان گفت یکی از جالب توجه ترین جدال ها برای پایان دوران فوتبالی اش در نظر گرفته شد و او موفق شد در جدال با برزیل به کارش در فوتبال پایان دهد و دوران جدید ورزشی اش را آغاز کند.با این حال همچنان او مرد تمام نشدنی فوتبال ما محسوب می شود؛ چه کسانی که هر روز او را در تمرین پرسپولیس می بینند و چه در دیدارهایی خیریه ای که به میدان رفته و از همسن و سالان خود شرایط بدنی بهتری را به نمایش گذاشته است. او هر روز در تمرین پرسپولیس به عنوان عضو کادرفنی، بازیکنان و مدعیان جوان را به چالش فرا می خواند و اینچنین فریاد می زند که کریم باقری تمام نشده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان کریم باقری؛ ماموریت غیرممکن عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×