روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جانشینی کاپیتان؛ وظیفه سنگین مدافع جدید پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

جانشینی کاپیتان؛ وظیفه سنگین مدافع جدید پرسپولیس

محمد نادری که در نیم فصل به لیست پرسپولیس اضافه شده، با توجه به مصدومیت سیدجلال حسینی وظیفه سنگینی در خط دفاعی این تیم خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی که با مصدومیت طی دیدارهای اخیر به میدان می رفت، در اواسط نیمه دوم جدال با پدیده مشهد دچار مصدومیت شد و از ترکیب خارج شد.پیش بینی می شود این بازیکن در دیدار با نفت مسجد سلیمان در ترکیب تیمش حاضر نشود و فرصت برای خودنمایی محمد نادری، خرید جدید این تیم فراهم شود. نادری که با درخشش در تراکتورسازی راهی لیگ بلژیک شده بود، در نقل و انتقالاتی زمستانی با قراردادی شش ماهه به پرسپولیس پیوست. او در جدال با فولاد خوزستان با توجه به محرومیت شجاع خلیل زاده به ترکیب این تیم اضافه شد که شاگردان برانکو ایوانکوویچ این بازی را به حریف واگذار کردند و پنالتی بحث برانگیز بازی نیز به نام نادری رقم خورد.او در دیدار برابر پدیده در جام حذفی فرصت دوباره ای برای حضور در ترکیب به دست آورد و در دقایقی که جایگزین سیدجلال حسینی شد توانست عملکرد کم اشتباهی از خود به جا بگذارد و اکنون باید دید برابر نفت مسجد سلیمان و در صورت عدم آمادگی کاپیتان اول سرخپوشان، نادری قادر خواهد بود اعتمادها را به خود جلب کند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جانشینی کاپیتان؛ وظیفه سنگین مدافع جدید پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×