روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ایگور پانادیچ؛ بهترین گلر آسیا اینجاست از منبع ورزش سه. "

ایگور پانادیچ؛ بهترین گلر آسیا اینجاست

مربی گلرهای پرسپولیس را می توان خوش بخت ترین مربی این تیم بابت در اختیار داشتن علیرضا بیرانوند دانست.

به گزارش "ورزش سه"، ایگور پانادیچ، مربی دروازه بانان پرسپولیس که طی چند سال اخیر دروازه بانان زیادی در اختیار داشته، اکنون با در اختیار داشتن علیرضا بیرانوند بهترین شرایط را درون دروازه این تیم تجربه می کند.پانادیچ که پیش از این سوشا مکانی، ایمان صادقی، الکساندر لوبانف و... را در لیست تیمش در اختیار داشت، با جذب علیرضا بیرانوند از نظر این پست اکنون بهترین شرایط چند سال اخیر را در اردوگاه سرخپوشان شاهد است. نمایش دو فصل اخیر این دروازه بان که با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا و جام جهانی همراه بوده و اکنون با سیو نجات بخش در جام حذفی به اوج خود رسیده و باعث شده تا آنها به دستیابی به عناوین آتی نیز امیدوار باشند.علیرضا بیرانوند در دیدار مقابل پدیده مشهد در آخرین دقایق بازی با یک سیو خارق العاده مانع از شکست تیمش شد و در نهایت نیز در ضربات پنالتی با گرفتن یکی از پنالتی ‎ها، تیمش را در این رقابت ها حفظ کرد تا نشان دهد تمجید مربی دروازه بانان این تیم از او که مدعی است شماره یک تیمش برترین گلر آسیاست، بی جهت نبوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ایگور پانادیچ؛ بهترین گلر آسیا اینجاست از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×