روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صادقی: از سپاهان و پرسپولیس عقب نمی‌افتیم از منبع ورزش سه. "

صادقی: از سپاهان و پرسپولیس عقب نمی‌افتیم

هافبک پدیده شهرخودرو گفت: به دنبال شکست سپیدرود و کم کردن فاصله با سپاهان و پرسپولیس هستیم.

به گزارش "ورزش سه"، سعید صادقی در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر سپیدرود رشت گفت: شرایط خوبی در جدول داریم و پس از حذف از جام حذفی که به خاطر بدشانسی در ضربات پنالتی بود، حالا تمام تمرکز تیم روی لیگ است تا به بهترین شکل ممکن به نتایج خوبمان استمرار بخشیم.وی افزود: در دیدار با سپیدرود هم برای پیروزی وارد زمین می شویم تا فاصله مان با پرسپولیس و سپاهان را کاهش دهیم. با تلاش کادرفنی به خوبی حریف مان را آنالیز کرده ایم و نقاط ضعف و قوت آنها را می شناسیم. نگرانی ای بابت دیدار جمعه نداریم اما به هیچ وجه حریف را دست کم نمی گیریم. در نیم فصل دوم کار به مراتب سخت تر از نیم فصل نخست است و شرایط خاص خودش را دارد. همه برای تک تک امتیازات برنامه دارند و کار راحتی نداریم.صادقی با اشاره به لزوم حضور هواداران در بازی های خانگی پدیده شهرخودرو ادامه داد: یار دوازدهم با حضور آنها معنا می یابد. تاکنون که حدودا دو سوم لیگ گذشته، حمایت خیلی خوبی از ما داشته اند و امیدوارم در ادامه لیگ نیز کنار ما باشند. بابت حذف از جام حذفی ناراحتیم اما می دانیم که هواداران زحمات و تلاش ما را می بینند و می دانند برای هر بار شاد کردن آنها تمام تلاش ‍مان را می کنیم.بازیکن تهاجمی تیم پدیده شهرخودرو در خصوص غیبتش در دیدار با پرسپولیس گفت: متاسفم که این دیدار را به علت محرومیت و کارتی که در بازی با فولاد گرفتم از دست دادم. بازیکنانی که در زمین حضور داشتند تمام تلاش شان را کردند که از سد تیم پرمهره پرسپولیس بگذریم اما بخت با ما یار نبود. حالا تمرکزمان روی لیگ است و می ‎دانیم که با همدلی و اجرای دستورات کادرفنی به بهترین نتایج دست خواهیم یافت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صادقی: از سپاهان و پرسپولیس عقب نمی‌افتیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×