روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال – شجاع؛ پیگیری درمان در ایفمارک از منبع ورزش سه. "

سیدجلال – شجاع؛ پیگیری درمان در ایفمارک

دو مدافع مصدوم پرسپولیس با حضور در ایفمارک مراحل درمانی خود را پشت سر می گذارند تا بتوانند خیلی زود به اردوگاه تمرینی این تیم بازگردند.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی که به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، در نهایت با نظر کادرپزشکی به دیدار با نفت مسجد سلیمان نرسید و باید مراحل درمانی دو هفته ای خود را پشت سر بگذارد.در این بین مصدومیت شجاع خلیل زاده نیز تمام معادلات را برای پرسپولیس بهم زد تا این تیم در آستانه دیدار حساس خارج از خانه برابر نفت مسجد سلیمان دو مدافع میانی تاثیرگذار خود را در اختیار نداشته باشد.دو بازیکن مصدوم پرسپولیس بعد از بررسی شرایط مصدومیت توسط کادرپزشکی و متخصص، تمرینات اختصاصی خود را دنبال می کنند و روزانه یک جلسه فیزیوتراپی را نیز در دستور کار دارند. این دو امروز صبح نیز با حضور در مرکز ایفمارک، فیزیوتراپی خود را پشت سر گذاشتند.با این حال بعید است سیدجلال حسینی در دیدار هفته آینده پرسپولیس نیز ریسک حضور در ترکیب را داشته باشد و درمان خود را پیگیری خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال – شجاع؛ پیگیری درمان در ایفمارک از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×