روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار و پرسپولیس به دنبال فرم قبل از امارات 2019 از منبع ورزش سه. "

بشار و پرسپولیس به دنبال فرم قبل از امارات 2019

بشار رسن ستاره تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم نتوانسته نقش همیشگی را برای قرمزها ایفا کند.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت در نیم فصل دوم نتوانسته اند عملکردی همچون گذشته داشته باشند و روند نتیجه گیری این تیم نیز،این ادعا را تایید می کند. تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم از ۴ بازی ۷ امتیاز گرفته و میانگین کمتر از ۲ امتیاز در قهرمانی را دارد؛ یعنی اتفاقی که در فصول اخیر برایشان رخ نداده و حالا اگر اوضاع عوض نشود، می تواند خطرناک تر هم شود.یکی از بازیکنانی که در هفته های اخیر از فرم همیشگی به دور بوده، بشار رسن است. او در نیم فصل اول جزو بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و در پست غیر تخصصی اش، عملکرد بسیار خوبی داشت. رسن با تکنیک و سرعت بالا و همچنین قدرت تصمیم گیری خوب، در فرآیند هجومی تیم پرسپولیس بسیار تأثیرگذار بود و باوجود درخشش او کار برای رفیعی، ترابی و... جهت رسیدن به ترکیب اصلی بسیار سخت تصور می شد.اما حذف با عراق در جام ملت ها و تاخیر در حضور تمرینات باعث شد ستاره تیم پرسپولیس از شرایط خوبش به دور باشد و در آغاز نیم فصل، دچار افت شود. رسن البته مقابل استقلال خوزستان یک سانتر طلایی داشت و چند دریبل خوب هم زد اما آن چیزی که پرسپولیسی ها از او انتظار دارند، نمایشی هم سطح با قبل از جام ملت ها است.بدون شک درخشش این بازیکن در بازی با صنعت نفت می تواند یکی از عوامل پیروزی پرسپولیس و از آن مهم تر، بازگشت سطح کیفی این تیم به سطح کیفی نیم فصل اول باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار و پرسپولیس به دنبال فرم قبل از امارات 2019 از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×