روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه: بازی کردن در پرسپولیس سخت نیست از منبع ورزش سه. "

عالیشاه: بازی کردن در پرسپولیس سخت نیست

هافبک تیم پرسپولیس تهران می گوید در خصوص نیمکت نشینی اش هیچ عکس العمل خاصی ندارد و گوش به فرمان برانکو است.

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز خیلی مهم این بازی را کسب کنیم. موقعیت های گلزنی خوبی ایجاد کردیم که به گل نرسیدیم. به هرحال برای کسب سه امتیاز، همان یک گل کافی بود. باید به همین روند ادامه دهیم.وی درباره اینکه استقلال هم در حال نزدیک شدن به پرسپولیس در جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر است، گفت: فکر می کنم اگر بخواهیم قهرمان شویم، نباید کاری به کار بقیه تیم ها داشته باشیم و از سمت هواداران هم باید بیشتر حمایت شویم.بازیکن پرسپولیس در مورد فشردگی دیدارهای این تیم گفت: هر سه یا چهار روز یک بار باید بازی کنیم و خدا را شکر بازیکنان کافی در اختیار داریم. مصدومان تیم به جز چند نفری که از ناحیه لیگامنت مصدوم هستند، به میادین بازگشته اند و امیدوارم محسن ربیع خواه هم به بازی بعد برسد. شرایط بد نیست و فشردگی بازی ها تأثیرگذار است، اما ما کار خودمان را می کنیم.وی در خصوص نیمکت نشینی اش در پرسپولیس گفت: اگر بخواهید من عکس العملی ندارم. در پرسپولیس بازی کردن سخت نیست ولی هر موقع آقای برانکو صلاح بداند بازی می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه: بازی کردن در پرسپولیس سخت نیست از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×