روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سوم فروردین؛ اولین تمرین پرسپولیس در ۹۸ از منبع ورزش سه. "

سوم فروردین؛ اولین تمرین پرسپولیس در ۹۸

اعضای تیم پرسپولیس تنها دو روز ابتدایی سال را در استراحت خواهند بود و از روز سوم فروردین دور جدید تمرینات را آغاز می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ که اسفند فشرده ای را پیش رو دارند، پس از دو دیدار آسیایی و دو دیدار داخلی (در صورت عدم لغو بازی با نساجی) تا ۲۸ اسفند تمرینات خود را دنبال خواهند کرد. این در حالی است که آن ها ۲۵ فروردین مقابل سپیدرود قرار می گیرند اما با این حال سه روز پس از آن نیز با نظر برانکو در درفشی فر بازی خواهند کرد.پس از آن تمرینات قرمزها در آخرین روز سال ۹۷ و دو روز ابتدایی سال جدید تعطیل خواهد بود و پس از آن از روز سوم فروردین، دور جدید تمرینات برای دیدار با استقلال و شاید نساجی از سر گرفته می شود.تیم پرسپولیس طبق برنامه روز دهم فروردین مقابل استقلال قرار خواهد گرفت که البته احتمال تغییر زمان آن وجود دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سوم فروردین؛ اولین تمرین پرسپولیس در ۹۸ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×