روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خلیلی :گل پاختاکور اشتباه فاحش کمک داور بود از منبع ورزش سه. "

خلیلی :گل پاختاکور اشتباه فاحش کمک داور بود

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که داوران در لیگ قهرمانان آسیا تمرکز بیشتری داشته باشند.

به گزارش ورزش سه از میکسدزون ورزشگاه آزادی ، محسن خلیلی درباره تساوی پرسپولیس در اولین بازی گفت :به هرحال همه انتظار داشتیم این بازی را با برد بیرون بیاییم ولی شرایط به نحوی بود که نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. پاختاکور هم تیم خوبی بود. مصدومان زیادی داشتیم که تازه رسیده اند و پرسپولیس به مرور دوباره مثل فصل گذشته حرف های زیادی در آسیا خواهد داشت. خلیلی با اشاره به این که گل اول این بازی در موقعیت آفساید به نفع حریف به ثمر رسید، گفت: گل اشتباه فاحش کمک داور بود و می بینیم که پرسپولیس در آسیا هم مظلوم واقع می شود. امیدوارم داوران در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان تمرکز بیشتری داشته باشند.وی درباره فشردگی بازی های پرسپولیس، گفت: این فشردگی را اول فصل مقابل ما قرار دادند و سازمان لیگ تصمیم گرفت که با این روال پیش برود. ما هم بیکار ننشستیم و به سازمان لیگ نامه نوشتیم، اما آنها اصرار به اجرای همین برنامه داشتند. پیشنهاد لغو شدن بازی با نساجی و موکول شدن آن به 5 فروردین، داده شد، اما برانکو آن را قبول نکرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خلیلی :گل پاختاکور اشتباه فاحش کمک داور بود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×