روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال:السد همان تیم ملی قطر است که ژاپن را برد! از منبع ورزش سه. "

سیدجلال:السد همان تیم ملی قطر است که ژاپن را برد!

کاپیتان تیم پرسپولیس می گوید السد همان تیم ملی قطر است که ژاپن نتوانسته آن را شکست دهد. 

به گزارش "ورزش سه"، سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بعد از کسب نتیجه تساوی مقابل پاختاکور برابر خبرنگاران قرار گرفت و گفت: ممنون خدا هستیم که در مسابقه قبل یک بارانی آمد و ما عادت کردیم که در زمین خیس بازی کنیم. البته ما زمین تمرین خوب اصلا نداریم و همین هم مشکل است. امروز هم یک بازی سخت برای ما بود و پاختاکور هشت بازیکن ملی پوش داشت و چند بازیکن خارجی خوب داشتند. بچه های ما خیلی تلاش کردند و حملات زیادی انجام دادند که متاسفانه با سه امتیاز همراه نبود. باید بگویم که داوری هم افتضاح بود. کاپیتان پرسپولیس در ادامه گفت: از مردم ممنونم که در این سرما آمدند اما بلایی که سر پرسپولیس می آورند و ما را اذیت می کنند. یک سری حرف ها زده شده و رفته اما همه هنوز این از حرف ها را حمایت و ما را اذیت می کنند. شجاع واقعا مریض بود اما با تمام وجود بازی کرد. ما همین الان در رختکن بودیم یک سری حرف ها زده شد و همکاران شما خبرنگاران یک طرفه آن را ادامه می دهند. خواهش می کنم مردم را فریب ندهیم و ما می دانیم که این افراد چه کاری انجام می دهند. فکر نکنند ما حرفی نمی زنیم پس واکنشی نداریم. آقای عرب در این چند ماه تلاش می کنند که مشکلات را حل کنند. ما بازی سختی با السد داریم که تیم ملی ژاپن آن را نتوانسته شکست دهد. السد همان قطر است با چهار بازیکن خارجی خیلی خوب. وی در خصوص سخنان اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطی گفت: خود آقای حسن زاده هم شهرستانی هستند و متاسفانه این حرف را زدند. امیدوارم همه چیز درست شود و دیگر این حرف ها را نشنویم. وریا حرف حق را زد و ما می دانیم او حرف مردم را زده است. حسینی در آخر از حسین هدایتی دفاع کرد و گفت: آن هایی که در مورد هدایتی صحبت می کنند باید خجالت بکشند. شما ببینید از چه کسانی حمایت کرده است؟ اصلا چند نفر مثل حسین هدایتی در فوتبال داریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال:السد همان تیم ملی قطر است که ژاپن را برد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×