روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض باشگاه پرسپولیس به میزبانی هیات مازندران از منبع ورزش سه. "

اعتراض باشگاه پرسپولیس به میزبانی هیات مازندران

مدیر باشگاه پرسپولیس در جلسه با رییس هیات فوتبال مازندران به ماجرای شکل گرفته در زمان حضور این تیم در هتل محل اسکان سرخپوشان اعتراض کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حضور کاروان پرسپولیس در مازندران پیش از جدال با نساجی با حواشی همراه شده است. بازیکنان این تیم که سفری خسته کننده را با اتوبوس پشت سر گذاشته و به هتل محل اسکان خود رسیده بودند، با توجه به ازدحام جمعیت موفق به حضور با اتوبوس به ورودی هتل نشدند و بازیکنان در فاصله بیش از 100 متری از اتوبوس پیاده شدند.این مساله باعث شکل گرفتن حواشی و برخورد برخی هواداران و حاضران با بازیکنان شد که در این میان سیدجلال حسینی نیز آسیب دید. ماجرا به اینجا ختم نشد و دقایقی بعد که محسن خلیلی برای انجام مراسم هماهنگی قصد خروج از هتل را داشت بار دیگر با هجوم جمعیت مواجه شد و مشکلاتی در این راه شکل گرفت.ایرج عرب سرپرست پرسپولیس در جلسه با عباس بهروان، رییس هیات فوتبال مازندران مراتب اعتراض خود را نسبت به این اتفاق و میزبانی اعلام کرد و خواهان امنیت بازیکنان و فراهم شدن شرایط لازم برای استراحت و خروج آنها از هتل برای بازی فردا شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض باشگاه پرسپولیس به میزبانی هیات مازندران از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×