روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علی بیرو؛ ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها (عکس) از منبع ورزش سه. "

علی بیرو؛ ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها (عکس)

روز گذشته پس از پایان تمرین، علیرضا بیرانوند در جمع بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس حاضر شد و عکس سلفی با آن ها گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم پرسپولیس این روزها در ورزشگاه درفشی فر دنبال می شود و همین موضوع باعث شده تا هواداران بیشتری در ورزشگاه حضور پیدا کنند. علاوه بر طرفداران، بازیکنان تیم های پایه نیز به زمین اصلی درفشی فر می روند تا تلاش الگوهای خود را تماشا کنند.روز گذشته پرسپولیسی ها پس از بازی جنجالی با نساجی که انتقادات زیادی را برای داور مسابقه به همراه داشت، تمرین خود را در ساعت 17 برگزار کردند. سفر مشقت بار از قائم شهر باعث خستگی بازیکنان شده بود اما حضور پرتعداد هواداران در محل تمرین باعث روحیه مضاعف آن ها شد. علیرضا بیرانوند که همواره رابطه خوبی با هواداران داشته، در میان طرفداران حضور یافت و با آن ها سلفی گرفت.بیرانوند که این روزها جزو بهترین فوتبالیست های ایران و آسیا است، برخورد صمیمانه ای نیز با بازیکنان تیم های پایه داشت و برای دقایقی با آن ها به صحبت پرداخت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علی بیرو؛ ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×