روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیوهای بیرانوند برای عملیات غیرممکن پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

سیوهای بیرانوند برای عملیات غیرممکن پرسپولیس

علیرضا بیرانوند عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم پرسپولیس داشته و توانسته 6 موقعیت بازیکنان السد را مهار کند.

به گزارش "ورزش سه"، یک ساعت ابتدایی دیدار تیم های پرسپولیس و السد با تساوی بدون گل سپری شد و بی تردید مهم ترین عامل این نتیجه علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس بوده است. او در نیمه نخست چند سیو داشت اما عملکرد ویژه بیرانوند در نیمه دوم رقم خورد.او دو سیو دیدنی در برابر ضربات بغداد بونجاح داشت که مهار این دو برای هر دروازه بانی بسیار مشکل بود. ابتدا از سمت راست و داخل محوطه جریمه بونجاح دروازه پرسپولیس را تهدید و سپس از سمت چپ و شوتی دیدنی را روانه دروازه کرد که هر دو با واکنش گلر ملی پوش قرمزها همراه شدند.سیو دوم در حالی شکل گرفت که توپ در مسیر به سیدجلال هم خورد و مهار آن سخت تر از قبل شد. بیرانوند با نمایش فوق العاده اش در این بازی، روحیه دیگر بازیکنان را هم بالا برده و حالا آن ها حتی امیدوارند مثل بازی رفت نیمه نهایی، السد را در دقایق پایانی غافل گیر کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیوهای بیرانوند برای عملیات غیرممکن پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×