روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تور پاره به ضرر پرسپولیس و بیرانوند از منبع ورزش سه. "

تور پاره به ضرر پرسپولیس و بیرانوند

در نیمه دوم پاره شدن تور دروازه دقایقی از بازی را تلف کرد و شاید اگر این اتفاق نبود، داور وقت اضافی کمتری می گرفت و پرسپولیس شکست نمی خورد.

به گزارش "ورزش سه"، گل دقیقه 94 بغداد بونجاح که در موقعیت آفساید به ثمر رسید، آب سردی بر پیکره تیم پرسپولیس بود. سرخ ها که نمایشی فوق العاده مقابل السد داشتند، این بار هم اسیر یک اشتباه داوری شدند و البته نباید فراموش کرد که مهاجمان این تیم نیز چند فرصت بسیار خوب را از دست دادند.در نیمه دوم، حرکت بازیکنان تیم السد از سمت چپ دفاع پرسپولیس و ضربه مهاجم این تیم پس از برخورد به پرسپولیسی ها به طناب پشت تور دروازه خورد و باعث پارگی آن شد. به همین دلیل داور بازی را متوقف کرد و بیش از یک دقیقه، بغداد بونجاح به همراه گابی تلاش کردند تا تور دروازه را به حالت عادی بازگردانند.شاید اگر این اتفاق نمیفتاد و دقایقی از بازی به این شکل تلف نمی شد، داور وقت اضافی کمتری را در پایان مسابقه می گرفت و السد نیز صاحب آن ها فرصت منجر به گل نمی شد؛ گلی که نخستین شکست پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2018 را رقم زد و آن ها را به قعر جدول فرستاد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تور پاره به ضرر پرسپولیس و بیرانوند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×