روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آقای گلی علیپور در روز فرصت های از دست رفته از منبع ورزش سه. "

آقای گلی علیپور در روز فرصت های از دست رفته

مهاجم تیم پرسپولیس با گلزنی برابر پیکان دوازده گله شد و باردیگر در صدر جدول گلزنان در کنار استنلی کی روش قرار گرفت.

به گزارش" ورزش سه" علی علیپور در بازی برابر پیکان ، مثل دیدار رفت گلزنی کرد هرچند او در این بازی یک پنالتی و چند فرصت خوب مسلم گلزنی را از دست داد. مهاجم شماره 70 پرسپولیس در این فصل هم خیلی آهسته و پیوسته گل می زند و بازهم یکی از شانس های کسب آقای گلی است.او دربازی امروز تیمش برابر پیکان که امتیازهای آن اهمیت زیادی برای پرسپولیس داشت هم مثل دیدار دو تیم در دور رفت گل دوم تیمش را به ثمر رساند. علیپور البته تا قبل از گل دقایق پایانی اش که روی سرعت و تکنیک بالایش به دست آمد اما روز خیلی موفقی را سپری نکرده بود اما او به واسطه اعتمادی که برانکو ایوانکوویچ به او داشت در زمین ماند و عاقبت هم گلزنی کرد.علیپور شاید در هفته های اخیر آن بازیکن آماده و خطرناک فصل قبل و نیم فصل اول نیست اما باتجربه بالا و شم گلزنی اش تبدیل به بازیکنی شده که حضورش می تواند در لحظه های حساس به کار پرسپولیس بیاید.آقای گل برابر پیکانعلیپور اما علاوه بر آمار خوب گلزنی اش برای پرسپولیس طی دو فصل اخیر، با گلی که به ثمر رساند آمار گل های زده اش به پیکان را به عدد 4 رساند و در کنار بازیکنانی مثل مهدی طارمی و محسن خلیلی قرار گرفت که با پیراهن پرسپولیس 4 بار دروازه پیکان را باز کرده اند.علیپور اما در روزهایی که در اوج آمادگی هم نیست برای تیمش گل های حساسی می زند. او امروز و در نیمه اول یک ضربه پنالتی به دست آورد و با گل کردن آن می توانست به تنهایی در صدرجدول گلزنان قرار گرفته و استنلی کی روش را پشت سربگذارد اما در هفته هایی که بحث پنالتی های از دست رفته داغ است او هم پنالتی اش را طوری زد تا دروازه بان جوان پیکان آن را بگیرد.آقای گل لیگ هفدهم بعد از این ضربه پنالتی کمی از نظر روحی افت کرد و یکی دو فرصت خوب را از دست داد اما او با وجود اینکه در گلزنی کمی نسبت به گذشته زهرش کمتر شده اما همان بازیکن دونده و پرتلاش و موثر در ساختار تیمی پرسپولیس بود به طوری که برانکو با وجود فرصت های از دست رفته او را در زمین نگه داشت و در نهایت هم با یک گل مهم جواب این اعتماد را داد.گل دوم پرسپولیس که توسط علی علیپور به ثمر رسید البته که مهر و امضای این بازیکن را هم پای خودش داشت. یک استارت انفجاری از میانه زمین ، دریبل دروازه بان و در نهایت یک ضربه ساده و دقیق که به تور دروازه چسبید.اما درباره مهاجم گلزن پرسپولیس و مدعی آقای گلی این فصل از رقابت ها برخی کارشناسان معتقد هستند که با حضور بودیمیر با توجه به سرعت و میزان دوندگی علیپور بیشتر بار دویدن و مبارزه کردن در خط تهاجمی بر دوش او است و این باعث می شود تا کمی از گلزنی فاصله بگیرد. با این حال امروز بودیمیری دو فرصت خوب برای علیپور ساخت که آقای گل لیگ هجدهم یکی از آن ها را تبدیل به گل کرد.گلزنی علیپور در این روزها خبر خوبی برای پرسپولیسی ها است چرا که آن ها بازی حساس و مهمی در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی داشته و به گلزنی های او نیاز دارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آقای گلی علیپور در روز فرصت های از دست رفته از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون