روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فوری: کتف کامیابی نیا باز هم در رفت! از منبع ورزش سه. "

فوری: کتف کامیابی نیا باز هم در رفت!

هافبک تیم پرسپولیس در بازی با پیکان دچار مصدومیت تکراری شد و کتفش از جا در رفت و برای مداوا به بیمارستان مراجعه کرد.

به گزارش ورزش سه پس از سوت پایان بازی پرسپولیس و پیکان اتفاق تلخ دیگری برای کامیابی نیا افتاد و مصدومیت تکراری بار دیگر به سراغ آن آمد.این هافبک بعد از سوت سیدعلی بر روی زمین نشست تا دکتر تیم برای مداوا بالا سر او بیاید. بعد از بیرون آمدن از زمین مشخص شد که کتف کامیابی نیا در رفته است و او با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد تا پس از جا انداختن و سیر روند درمانی مرخص شود.این مصدومیت تکراری چندین بار در لیگ هجدهم برای کامیابی نیا به وجود آمده و او هر بار با مراجعه به بیمارستان بهبود یافته و برای پرسپولیس بازی کرده است.البته در این میان باید جراحت وارد شده را بررسی کرد تا میزان دوری هافبک دفاعی پرسپولیس از میادین مشخص شود.شاگردان برانکو سه شنبه هفته آینده با سفر به امارات دیدار حساسی را با الاهلی عربستان برگزار می کنند. نرسیدن کامیابی نیا به این مسابقه می تواند خبر بدی برای هواداران سرخپوش و همچنین سرمربی کروات این تیم باشد. هر چه هست باید تا فردا منتظر ماند و دید جواب نتایج پزشکان از این بازیکن چه خواهد بود و سپس در مورد غیبت او در لیگ قهرمانان آسیا اظهار نظر کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فوری: کتف کامیابی نیا باز هم در رفت! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون