روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سوء تفاهم در شهرقدس؛پزشک جیمی جامپ شد(عکس) از منبع ورزش سه. "

سوء تفاهم در شهرقدس؛پزشک جیمی جامپ شد(عکس)

بازی پرسپولیس برابر پیکان در دقایق پایانی با یک اتفاق عجیب همراه بود چرا که ماموران برگزاری مسابقه پزشک تیم پرسپولیس را به اشتباه و برای لحظاتی دستگیر کردند.

به گزارش" ورزش سه" در دقایق پایانی بازی و در حالی پزشک پرسپولیس برای درمان بازیکن مصدوم این تیم به کنار خط آمده بود ماموران برگزاری به خیال اینکه او یکی از تماشاگران است که به زمین آمده یا بااصطلاح جیمی جامپ است قصد داشتند به خارج از محیط دور زمین هدایتش کنند که با دخالت مدیررسانه ای و برخی مسئولان پرسپولیس و فدراسیون این موضوع حل شد.دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس برای درمان محمد نادری مدافع چپ این تیم به سمت مقابل زمین رفته بود و در لحظاتی که نادری به زمین برگشت او کمی ایستاد و از همانجا جویای حال مدافع جوان شد. حضور پزشک در فاصله ای نسبتا دور از نیمکت ها احتمالا باعث این سوء تفاهم شده است.عکس : امیرحسین خیرخواه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سوء تفاهم در شهرقدس؛پزشک جیمی جامپ شد(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون