روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو: بعد از دربی در خطر بودیم، اما بردیم از منبع ورزش سه. "

برانکو: بعد از دربی در خطر بودیم، اما بردیم

سرمربی پرسپولیس ابراز امیدواری کرد تیمش مقابل الاهلی عربستان نیز به برتری برسد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ بعد از برد مقابل پیکان در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن در ادامه آمده است:اطمینان دارم کمال به بازی آسیایی می رسدبه بازیکنانم و هواداران مان تبریک می گویم. بعد از دربی و در ادامه کارمان دوباره یک بازی خوب را انجام دادیم. متأسفانه شادی ما کامل نشد، چون کمال کامیابی نیا در ثانیه های پایانی از ناحیه کتف مصدوم شد، اما اطمینان دارم او تا بازی روز سه شنبه در لیگ قهرمانان آسیا آماده خواهد شد.بعد از دربی می توانستیم کم کاری کنیمبا شایستگی در این بازی برنده شدیم، اما حیف شد که گل دوم را زودتر نزدیم تا آرام و با آسایش کارمان را ادامه بدهیم. خود شما می دانید که پیکان همیشه رقیب سرسختی برای ما بوده است و بازیکنان خوبی دارد، اما ما بازی خوبی انجام دادیم. بعد از دربی خطری ما را تهدید می کرد و خستگی یا کم کاری می توانست خطرساز باشد. با این حال به بازیکنانم تبریک می گویم که کاملاً تمرکز داشتند و نظم بین آنها حکمفرما بود. بازیکنانم عملاً به حریف اجازه ندادند کاری از پیش ببرد.در نیمه دوم بازی را جدی نگرفتید؟خیلی نمی توانم موافق نظر شما باشم. پیکان تک بازیکنان خیلی خوبی دارد که عملاً تحت فشار هم نیستند و چیزی برای از دست دادن ندارند. آنها مقابل ما خیلی با آرامش بازی کردند. در اوایل نیمه دوم ما دوباره موقعیت گل ایجاد کردیم که باید گل می شد، اما به هرحال در زمین حریف را هم حس می کنیم. مهمترین مسئله این است که ما اکنون با روحیه خوب به دبی می رویم.چرا از منشا می پرسید؟برانکو در واکنش به سؤالی که خبرنگاری از پندار خمارلو درباره گادوین منشا پرسید مبنی بر اینکه چرا باشگاه پرسپولیس قرارداد این بازیکن را پس از دربی منتشر نکرده است، ناراحت شد و گفت: چرا درباره منشا سؤال می کنید؟! می خواهید به یکباره این سؤال را هم مطرح کنید که چرا فرشاد احمدزاده از پرسپولیس رفت! این مسائل در باشگاه رخ می دهد، اما شما باید از بازی سؤال کنید.آماده دیدار با الاهلی هستیمما برای بازی با الاهلی هم آماده هستیم، بازی های آنها را دنبال می کنیم و می دانیم فردا در لیگ عربستان با الشباب بازی دارند. آنها را در بازی فردا هم آنالیز خواهیم کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو: بعد از دربی در خطر بودیم، اما بردیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون