روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهمتر از قهرمانی بازی الاهلی است از منبع ورزش سه. "

مهمتر از قهرمانی بازی الاهلی است

احمد نوراللهی می گوید تیم پرسپولیس خسته به دیدار برابر پیکان گذاشته و باید برای نمایش خوب مقابل الاهلی ریکاوری خوبی صورت انجام شود.

به گزارش "ورزش سه"، احمد نوراللهی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل پیکان در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.تمام توانمان را برای دربی گذاشتیمخدا را شکر سه امتیاز بازی را به دست آوردیم، هرچند که خیلی خسته بودیم. ما تمام توان مان را برای دربی گذاشته بودیم و باید یک ریکاوری خوب برای بازی با الاهلی داشته باشیم.الان مهم تر از قهرمانی بازی با الاهلی استفکر می کنم شش هفته تا پایان لیگ باقی مانده و هر بازی برای ما یک فینال است. ما تمام تلاش مان را می کنیم که دوباره قهرمانی را به هواداران هدیه بدهیم. الان فکر می کنم مهمترین بازی مان با الاهلی است و امیدوارم موفق باشیم.هواداران پرسپولیس همیشه به من و همه بچه ها لطف دارندهواداران پرسپولیس همیشه به من و همه ی بچه ها و تیم محبت دارند. از آنها تشکر می کنم که همیشه حمایت می کنند. تیم ما نیم فصل سختی را پشت سر گذاشت و هواداران پشت تیم بودند. خدا را شکر می کنیم که در نیم فصل دوم روند خوب مان را ادامه می دهیم و ان شاءالله که بتوانیم موفق باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهمتر از قهرمانی بازی الاهلی است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون