روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زرد و قرمز به دنبال کم کردن فاصله با پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

زرد و قرمز به دنبال کم کردن فاصله با پرسپولیس

تراکتورسازی، پدیده و سپاهان در بازی های فردای خود تمام تلاش شان را برای کم کردن فاصله با پرسپولیس در صدرجدول انجام می دهند.

به گزارش ورزش سه، بردی که پرسپولیس امروز در شهرقدس مقابل پیکان کسب کرد، باعث شد تا فاصله این تیم با تراکتورسازی و سپاهان به 5 امتیاز برسد و حالا این دو تیم به علاوه پدیده 42 امتیازی در صدد هستند تا هرطور شده فاصله شان با سرخ پوشان تهرانی را کم کنند.در ادامه رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر 3 تیم مدعی لیگ برتر بازی های خود را فردا انجام می دهند. بر این اساس پدیده در اهواز میهمان فولاد خوزستان است، تراکتور از نفت آبادان پذیرایی می کند و سپاهان در قائمشهر به مصاف نساجی مازندران می رود. در چنین شرایطی مدعیان دیگر برای اینکه در کورس قهرمانی باقی بمانند، چاره ای جز برد در بازی های روز جمعه خود ندارند. آنها خوب می دانند در صورتی که نتوانند حریفان شان را از پیش رو بردارند، فاصله شان با صدرجدول زیاد می شود که شاید دیگر نتوان آن را جبران کرد.در بین بازی های مذکور روی کاغذ به نظر می رسد تراکتورسازی با توجه به بهره بردن از امتیاز میزبانی کار راحت تری نسبت به پدیده و سپاهان داشته باشد اما به هر ترتیب این دو تیم نیز برای کسب 3 امتیاز بیرون از خانه تمام تلاش شان را خواهند کرد.باید منتظر ماند و دید جمعه حساس لیگ برتر در نهایت با چه نتایجی به پایان می رسد و چه اتفاقاتی در آنها رقم خواهد خورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زرد و قرمز به دنبال کم کردن فاصله با پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×