روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یازده بازیکن پرسپولیس برابر الاهلی مشخص شدند از منبع ورزش سه. "

یازده بازیکن پرسپولیس برابر الاهلی مشخص شدند

یازده بازیکن پرسپولیس برای بازی حساس امشب این تیم برابر الاهلی عربستان از سوی برانکو ایوانکوویچ مشخص شدند.

به گزارش" ورزش سه" برانکو ایوانکوویچ در فاصله حدود سه ساعت مانده به آغاز بازی پرسپولیس ترکیب یازده نفره تیمش را مشخص کرد.با یک سورپرایزشاید غیبت سروش رفیعی که در بازی های اخیر پرسپولیس و به خصوص دربی 89 عملکرد خوبی داشت تنها سورپرایز ترکیب پرسپولیس باشد. با این حال برانکو که در این فصل نشان داده به جز در مواقع خاص از بشار رسن و سروش رفیعی به طور همزمان استفاده نمی کند این بار شماره 5 را به شماره 7 برای این بازی حساس ترجیح داده است.درون دروازه علیرضا بیرانوند بازی می کند و ترکیب خط دفاعی با حضور محمد نادری، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده و مهدی شیری به زمین فرستاده شده است.در خط هافبک برانکو کمال کامیابی نیا را در هافبک دفاعی، احمد نوراللهی و سیامک نعمتی در راست و چپ و بشار رسن به عنوان نوک لوزی خط هافبک به بازی گرفته است.غیبت بودیمیرماریو بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس که در بازی های اخیر به ترکیب اصلی تیم رسیده بود در این بازی روی نیمکت نشسته است و برانکو در خط حمله مهدی ترابی را در کنار علی علیپور به بازی گرفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یازده بازیکن پرسپولیس برابر الاهلی مشخص شدند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×