روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال توافق جدید با برانکو ایوانکوویچ از منبع ورزش سه. "

پرسپولیس به دنبال توافق جدید با برانکو ایوانکوویچ

در جلسه امروز هیئت مدیره پرسپولیس صحبت هایی درباره تمدید قرارداد با برانکو و همچنین پرداخت معوقات او مطرح شد.

به گزارش "ورزش سه"، یک روز پس از پیروزی مقابل سایپا، اعضای هیئت مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه دادند. آن ها که به تازگی دور هم جمع شده اند، باتوجه به عدم پرداخت حقوق برانکو ایوانکوویچ تحت فشار هواداران هستند و البته در تلاشند تا هرچه زودتر این مسئله را حل کنند.در جلسه امروز که به ریاست جعفر کاشانی برگزار شد، مدیرعامل سرخ ها ایرج عرب نیز حضور داشت. سه عضو دیگر نیز در جلسه حاضر بودند و در خصوص مسائل مختلف به صحبت و تبادل نظر پرداختند. در این بین مهم ترین مسئله، پرداخت حقوق برانکو بود و البته درباره شرایط تمدید قرارداد با او نیز صحبت هایی مطرح شد.در ماه های اخیر موضوع حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی بارها به عنوان شایعه به گوش رسیده و عدم پرداخت حقوق او نیز سبب شده تا خودش نیز از وضعیت فعلی ناراضی باشد. این در حالی است که پیش بینی می شد باتوجه به حضور بازیکنان پرسپولیس در جام جهانی و جام ملت ها و همچنین صعود تیم به فینال لیگ قهرمانان، پیش بینی می شد سرخ ها مشکل مالی نداشته باشند اما حالا در بحران قابل توجهی فرو رفته اند.شب گذشته نیز علیرضا بیرانوند پس از پایان بازی با سایپا در خصوص عدم اطلاع از وضعیت هیئت مدیره به کنایه گفت: ما در سال 97 اصلاً کاشانی را ندیده ایم، از وزیر ورزش می خواهم بعد از انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه، عکس های آنها را نیز برای ما بفرستند تا ما آنها را بشناسیم. امیدوارم فردا همگی جمع شوند و ما قیافه های آنها را ببینیم، چرا که تاکنون آنها را ندیده ایم. واقعاً می گویم در اعضای هیئت مدیره ما فقط عرب را می بینیم و به جز او دیگر هیچ کس را نمی شناسیم. حداقل اعضای هیئت مدیره یک بار پیش ما بیایند و سال جدید را به ما تبریک بگویند تا ما هم آنها را ببینیم.بیرانوند این صحبت ها را در پاسخ به سوالی راجع به مصاحبه روز گذشته جعفر کاشانی مطرح کرد. حالا باید دید هیئت مدیره سرخ ها به چه شکلی این وضعیت را مدیریت می کند و آیا موفق به نگه داشتن مربی موفق خود می شود یا خیر؟!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال توافق جدید با برانکو ایوانکوویچ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×