روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روحیه بالای سرخ‌ها پیش از دوئل انتقامی (عکس) از منبع ورزش سه. "

روحیه بالای سرخ‌ها پیش از دوئل انتقامی (عکس)

بازیکنان تیم پرسپولیس امروز با روحیه و انگیزه بالایی در زمین حاضر شدند و به تمرین پرداختند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در سال جدید در تمام بازی ها پیروز شده و باتوجه به همین نتایج خوب، وضعیتش را در جدول بهبود بخشیده است. آن ها علاوه بر این که در لیگ صدرنشین هستند، در آسیا نیز وضعیت بسیار خوبی دارند و با کسب دو پیروزی می توانند حتی سرگروه شوند.در آستانه بازی با ذوب آهن، شاگردان برانکو ایوانکوویچ با انگیزه و انرژی بالایی در تمرین حضور یافتند تا نشان دهند برای این مسابقه از آمادگی بالایی برخوردار هستند. پرسپولیس در 8 سال اخیر هرگز در فولاد شهر ذوب آهن را شکست نداده و همچنین برانکو هم تا حالا علیرضا منصوریان را دبل نکرده است.اما حالا روحیه بالای سرخ ها نشان از عزمشان برای شکستن این طلسم هاست. از شجاع خلیل زاده تا محسن ربیع خواه و... همگی به خوبی می دانند که پرسپولیس با برد مقابل ذوب آهن، یک گام بلند به سوی قهرمانی برخواهد داشت و در آن سو، عدم دستیابی به سه امتیاز می تواند بهای گزافی برایشان داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روحیه بالای سرخ‌ها پیش از دوئل انتقامی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×