روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اتفاق ویژه در ترکیب سپاهان پس از 9 بازی از منبع ورزش سه. "

اتفاق ویژه در ترکیب سپاهان پس از 9 بازی

امیرقلعه نویی بار دیگر از دو هافبک تدافعی در ترکیب تیمش استفاده کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، نتیجه دیدار پدیده و سپاهان که تیم های چهارم و دوم جدول رده بندی هستند، قهرمان لیگ را تعیین خواهد کرد. پیروزی میزبان می تواند پرسپولیس را به جام نزدیک کند و پیروزی سپاهان هم می تواند این تیم را همچنان و بدون توجه به نتیجه دیدار پرسپولیس همچنان به قهرمانی امیدوار نگه دارد.امیرقلعه نویی برای این دیدار تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته؛ سرمربی کارکشته سپاهان می داند که شاگردان یحیی برای کسب پیروزی به زمین می آیند. پس در خانه حریف ریسک نکرده و نسبت به بازی گذشته مسلمان را از ترکیب خارج کرده و حامد بحیرایی را وارد زمین کرده است.آخرین مرتبه ای که قلعه نویی دست به چنین کاری زد شرایط زیاد برای او و تیمش خوب پیش نرفت و سپاهانی ها با نتیجه 2 بر صفر در تبریز مغلوب شاگردان لیکنز شدند.با حضور بحیرایی سیستم سپاهان به 1-3-2-4 تغییر خواهد کرد و آنها یک خط جلوتر از 4 مدافع اصلی تیم، با 2 بازیکن برخلاف بازی های گذشته که فقط مهدی کیانی این وظیفه را برعهده داشت، بازی می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اتفاق ویژه در ترکیب سپاهان پس از 9 بازی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×