روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقبال ۴۰ هزار نفری قرمزها به امید قهرمانی از منبع ورزش سه. "

استقبال ۴۰ هزار نفری قرمزها به امید قهرمانی

هواداران تیم پرسپولیس حضور قابل توجه ای در ورزشگاه آزادی داشته اند.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت از دقایقی بعد به مصاف ماشین سازی خواهند رفت و امیدوارند با کسب سه امتیاز به قهرمانی در لیگ هجدهم برسند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی مقابل تیم تبریزی صف آرایی می کنند که هواداران این تیم حضور پرشوری در ورزشگاه آزادی داشته اند.اکنون بیش از ۴۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی هستند و لحظه به لحظه نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود. باوجود این که عده ای روزه هستند، اما باتوجه به قوانین اجازه ورود فلاسک و لیوان به هواداران داده نمی شود.پس از اذان مغرب سرعت ورود هواداران بیشتر شد و شاید تا شروع بازی تعداد هواداران به ۵۰ هزار نفر برسد. آن ها دقایقی پیش از شروع مسابقه سرود قهرمانی خواندند و همچنین به شدت برانکو ایوانکوویچ را تشویق کردند.فصل گذشته در بازی قهرمانی تیم پرسپولیس مقابل سپیدرود نیز ورزشگاه آزادی پر نشد و حدود ۶۵ هزار نفر در ورزشگاه حضور پیدا کردند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقبال ۴۰ هزار نفری قرمزها به امید قهرمانی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×