روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعویض عجیب گلزن ماشین برابر پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

تعویض عجیب گلزن ماشین برابر پرسپولیس

مهاجم انگلیسی سفیدپوشان تبریزی به علت اعتراضی که به داور داشت، با مصدومیت عجیبی رو به رو شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.

به گزارش "ورزش سه"، باید عجیب ترین تعویض این هفته را برای بازیکن ماشین سازی بدانیم. کویتونگو، مهاجم انگلیسی نماینده تبریز که در دقیقه 16 گل زیبایی را وارد دروازه رادوشویچ کرد تا باقی رقبا خوشحال تر از قبل کار خود را پیگیری کنند.اما در دقیقه 27 این دیدار اتفاق عجیبی رخ داد. کویتونگو در میانه میدان خطایی را بر روی احمد نوراللهی انجام داد تا توپ در اختیار پرسپولیس قرار بگیرد. این مهاجم که نسبت به اعلام خطا اعتراض داشت بر روی هوا پرید و با دو پای خود محکم به زمین آمد تا همین باعث شود مصدومیتی روی مچ پا به وجود آید. به همین علت این بازیکن نتوانست در ادامه مسابقه شرکت داشته باشد و در دقیقه 29 جای خود را به احسان تاییدی داد.تعویضی با علت بسیار عجیب که باید آن را جزو عجایب لیگ ایران دانست. ماشین سازی تا دقیقه 42 مسابقه با یک گل از حریف صدرنشین خود پیش است و باید دید چه نتیجه ای به دست می آید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعویض عجیب گلزن ماشین برابر پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×