روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال از شانس طلایی استفاده می کند؟ از منبع ورزش سه. "

استقلال از شانس طلایی استفاده می کند؟

با توجه به نتیجه دو بازی پرسپولیس برابر ماشین سازی و سپاهان برابر پدیده آبی ها می توانند با پیروزی برابر صنعت نفت در نیمه دوم شانس قهرمانی خود را همچنان زنده نگه دارند.

به گزارش "ورزش سه"، در بازی های همزمان هفته بیست و نهم لیگ برتر پرسپولیس صدر جدولی از ماشین سازی شکست خورده است و سپاهان رده دومی هم از پدیده با نتیجه یک بر صفر شکست خورده است.با این نتایج اگر استقلال بتواند در نیمه دوم بتواند صنعت نفت آبادان را شکست بدهد فاصله آبی ها با صدر جدول به یک امتیاز می رسد و آبی ها به یکی از شانس های جدی قهرمانی تبدیل می شوند، البته به شرط اینکه پرسپولیس و سپاهان نتوانند نتیجه شکست را در نیمه دوم تغییر بدهند.البته استقلال در نیمه اول به هیچ عنوان نمایش خوبی برابر صنعت نفت نداشت و این تیم در خلق موقعیت ناکام ماند و این شرایط در نیمه دوم باید تغییر کند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال از شانس طلایی استفاده می کند؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×