روی خط خبر

ستایش اینستاگرامی علیپور از برانکو+عکس

علی علیپور، مهاجم پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود متنی در ستایش سرمربی تیمش منتشر کرد. او نوشت: «وقتی به سلاح دانش و تجربه مسلح باشی، دستان خالی و تلاش های عده ای برای بازدارندگی و انحراف از مسیر موفقیت هم نمی تواند تو را از رسیدن به موفقیت بازدارد. معلم بودن یعنی همین. مولف بودن یعنی همین و این ها درس های بزرگی است برای همه ما. پرسپولیس با وجود چنین سرمربی و کادر فنی قطعا روی ریل موفقیت می ماند.»او در پایان برانکو را بهترین مربی خطاب کرد.

دوست داشتم پرسپولیس قهرمان شود

به گزارش افکارنیوز، لئاندرو پادوانی این روز ها شرایط عجیبی را تجربه می کند؛ او در بازی برگشت فصل قبل برابر فولاد در برخورد با سهرابیان با ضایعه نخاعی روبرو شد و هنوز توان حرکتی خود را به دست نیاورده است. گفت وگوی جذابی با پادوانی انجام دادیم که در ادامه آن را می خوانید:حدودا یک سال از مصدومیت دردناک تو می گذرد، از وضعیت سلامتی ات بگو.وضعیتم نسبت به گذشته کمی بهتر شده و انشاالله روزبه روز شرایطم بهتر شود و بتوانم به زندگی طبیعی برگردم.دکتر ها به تو زمانی را اعلام نکرده اند که بتوانی دوباره توان ح...

گزارش تمرین پرسپولیس/ بازگشت منشا و رادو

پرسپولیس در ادامه تمرینات خود، امروز یکشنبه به زمین چمن پژوهشگاه نفت رفت. این تمرین نسبت به روزهای قبل حرارت و هیجان بیشتری داشت که به حضور برانکو ایوانکوویچ و همکاران کروات وی مربوط می شد.

ما پرسپولیس را در روز‌های اوج هم بردیم!

حمید مطهری در مورد اینکه الان بهترین فرصت برای امتیازگیری از پرسپولیس بوده و تیم برانکو کمبود بازیکن دارد، گفت: ما پرسپولیس را در روز های اوج هم بردیم اگر پرسپولیس بازیکن ندارد، ما باید چه بگوییم.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون