روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری افکار

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری افکار در صفحه ی 1

مگر ما به پرسپولیسی‌ها گفتیم در اراک به آلومینیم ببازند؟!

اغلب مدیران و بازیکنان استقلال از مواضع اتخاذ شده توسط گل محمدی و برخی مسئولان پرسپولیس ناراحت هستند و مدعی اند حریف قرمزپوش آنها طی ماه های اخیر هرگاه به در بسته خورده و با ناکامی مواجه شده، با اتخاذ سیاست هوچی گری به دنبال پاک کردن صورت مسئله است.

گزینه جدید پرسپولیسی ها در نقل و انتقالات/ بمب احتمالی پرسپولیسی ها از گل گهر می آید؟

علیرضا ابراهیمی مدافع 31 ساله گل گهر که یکی از بازیکنان ثابت تیم امیر قلعه نویی است مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته و باید دید این بازیکن در نقل و انتقالات زمستاتی به پرسپولیس خواهد رفت یا نه.پیش از این نام مدافعانی نظیر ایمان سلیمی، فرشاد فرجی و حتی سیاوش یزدانی برای اضافه شدن به خط دفاعی پرسپولیس مطرح شده بود و باید دید یحیی که به دنبال یک مدافع باکیفیت می گردد می تواند گزینه مورد نظرش را پیدا کند یا با داشته های فعلی اش، لیگ را ادامه خواهد داد.

خبری خوش از پرسپولیس برای فرار از محرومیت فیفا

یکی دو روز پیش اعلام شد که فیفا به باشگاه پرسپولیس تاکید کرد اگر تا روز ۲۵ بهمن طلب والنسیا مربی سابق خود را پرداخت نکنند با جرایمی مانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر امتیاز روبرو خواهد شد.از همین رو باشگاه پرسپولیس منابع مورد نیاز را برای پرداخت این بدهی تامین کرد و قرار است این بدهی تا فردا پرداخت شود تا دیگر خطری پرسپولیس را تهدید نکند.البته با توجه به اینکه این بدهی چیزی حدود ۸۰ هزار یورو بوده باشگاه توانست منابع مالی را تامین کند، اما در مورد بدهی بودیمیر، چون این بدهی ۴۷۵ هزار یورو...

اولین واکنش رسمی مجید صدری در پرسپولیس

مجید صدری ، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از جلسه هیئت مدیره پرسپولیس گفت: ان شاالله که بتوانیم در خدمت همه عزیزان باشیم. کمک کنیم پرسپولیس همانطوری که همیشه اول بوده، باشد و ما هم در خدمتشان باشیم.وی در مورد اینکه باشگاه باید بدهی سنگینی بپردازد، اظهار داشت: درباره این مسایل با آقای سمیعی مدیرعامل و روابط عمومی صحبت کنید، آنها به شما خواهند گفت.

دردسر بزرگ کمال کامیابی نیا برای پرسپولیس!

کمال کامیابی نیا در دیدار با آلومینیوم اراک یکی از بهترین های میدان بود. او در دقیقه ۷ این دیدار و روی یک ضربه کُرنر با ضربه سر دروازه تیم میزبان را باز کرد و تیمش را جلو انداخت. درادامه هم نمایش خوبی ارائه داد و حتی درنیمه دوم وقتی به عنوان دفاع وسط بازی کرد توانست مهاجمان تیم اراکی را متوقف کند.همین کمال کامیابی نیا اما دردقیقه ۶۰ بازی با آلومینیوم اراک با یک تکل شاید بی مورد وسط زمین روی پای حامد پاکدل کارت زرد گرفت. کارت زردی که می توانست کامیابی نیا نگیرد اما در جایی که خطری هم برای پرسپولی...

آخرین اخبار باشگاه استقلال/ توافق با میلیچ و ماجرای فروش مهدی قایدی

آخرین اخبار استقلال را حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال توضیح داد.حجت نظری در ابتدا گفت: با توجه به اینکه همه پیش زمینه های لازم برای کسب مجوز را انجام داده ایم و در نهایت کمیته ای که به این منظور اختصاص داده شده در فدراسیون فوتبال، در مرحله بدوی مدارک ما را تایید کرد و برای AFC فرستاد، در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا لیستی از باشگاه هایی که مجوز حرفه ای دارند و می توانند وارد لیگ قهرمانان شوند را اعلام کرد که از ایران هم نام استقلال در لیست بود و این نشان می دهد ما عملا برای ورود به لیگ قهرمانان...

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص شد

اولین جلسه اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس عصر امروز با حضور مدیرعامل باشگاه و سایر اعضای هیئت مدیره برگزار شد.در این جلسه و پس از استماع نظرات اعضای حاضر، سید مجید صدری به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب و معرفی شد.همچنین جعفر سمیعی با حفظ سمت مدیرعاملی باشگاه به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره انتخاب گردید.در این جلسه همچنین غلامعلی محمدعلی پور به عنوان دبیر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب شد.

فرصت دهیم پرسپولیس به آرامش برسد

محمد علیپور بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز جلسه هیات مدیره باشگاه بود و اعضای جدید حضور داشتند و مدیرعامل محترم هم گزارشی از وضعیت باشگاه و موضوع های مهم باشگاه ارایه کردند. تصمیم هایی که لازم بود و برنامه ریزی هایی که لازم است بحث کردیم و تصمیم های خوبی گرفتم و ان شاالله روند روبه جلو باشگاه وضعیت بهتری پیدا کند.بحث های کاری روزانه است و تصمیم های خوبی گرفته شد.

کمک کنیم پرسپولیس همیشه اول باشد

مجید صدری بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: انشاالله که بتوانیم در خدمت همه عزیزان باشیم. کمک کنیم پرسپولیس همانطوری که همیشه اول بوده، باشد و ما هم در خدمتشان باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری افکار در صفحه ی 1

 

 

اخبار گوناگون

× ×