روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری افکار

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری افکار در صفحه ی 25

برانکو انتقام قلعه نویی را می گیرد؟

به گزارش افکارنیوز، مسابقه امروز پرسپولیس و ذوب آهن تقابل های ویژه ای را در خود جای داده و حساسیت های زیادی دارد. از حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت ذوبی ها گرفته تا بازی کردن محسن مسلمان مقابل تیم سابق می تواند حواشی زیادی را ایجاد کند و به همین خاطر پیش بینی می شود یک مسابقه مهیج را شاهد باشیم.آخرین مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن سال گذشته در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد که با برتری دو بر یک شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید. آن مسابقه تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک در جریان بود اما در وقت های ا...

ملی پوشان پرسپولیس در آستانه جدایی از سرخپوشان؟

در روز های اخیر شایعاتی مبنی بر جدایی اجباری بیرانوند و نوراللهی در نیم فصل از تیم فوتبال پرسپولیس به گوش رسید که البته در مورد این شایعات هنوز اظهار نظر رسمی از مسئولان و یا کادر فنی پرسپولیس شنیده نشده است.

هدیه فیفا در نقل و انتقالات به پرسپولیس

به گزارش افکارنیوز، تیم های لیگ برتر فوتبال ایران طبق قانون برای نقل وانتقالات نیم فصل می توانند ۶ بازیکن بزرگسال جدید جذب کنند. در این میان قانون دیگری هم وجود دارد که به باشگاه ها اجازه می دهد بازیکنان بیشتری خریداری کنند.طبق قوانین فیفا تیم هایی که از پنجره نقل وانتقالاتی محروم باشند می توانند ۳ بازیکن آزاد را جذب کنند. در این شرایط باشگاه پرسپولیس که با شروع فصل نقل وانتقالاتی زمستانی محرومیت جذب بازیکنش تمام می شود می تواند از این قانون استفاده کرده و به غیر از ۶ بازیکنی که جذب می کند، ۳ با...

آخرین خبر از درخواست باشگاه کره ای برای جذب مهاجم پرسپولیس

باشگاه سوون سامسونگ کره جنوبی خواستار به خدمت گرفتن علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس شد و این اتفاق در حالی است که مهاجم پرسپولیس لقب آقای گل را در لیگ ایران یدک می کشد.

آخرین جلسه هیات مدیره پرسپولیس برگزار می‌شود؟

به گزارش افکارنیوز، جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در حالی برگزار خواهد شد که در صورت فراهم نشدن مجوز سرخابی ها به عرصه خصوصی سازی، این جلسه آخرین جلسه هیات مدیره اعضای فعلی هیاتمدیره این باشگاه خواهد بود.قرار است در این جلسه درباره امور جاری باشگاه، بحث حضور در بازار نقل و انتقالات و موارد دیگر بحث و بررسی صورت بگیرد.از طرف دیگر وزیر ورزش و جوانان به دنبال این است تا در جلسه فردای هیات دولت بتواند مجوز ورود پرسپولیس و استقلال به عرصه خصوصی سازی را بگیرد اما اگر این اتفاق رخ ندهد تا روز پ...

برنامه هواداران پرسپولیس برای حسینی مشخص شد

به گزارش افکارنیوز، سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از انجام ۱۱۵ بازی ملی روز شنبه از فوتبال ملی خداحافظی کرد و به همین دلیل هواداران این تیم امروز برنامه ویژه ای برای تشویق و حمایت از کاپیتان خود دارند.هواداران پرسپولیس با ورود سید جلال حسینی طرح موزاییکی خود را که منقش به پرچم ایران و شماره ۴ است رونمایی خواهند کرد تا قدردانی ویژه ای از کاپیتان تیم خود داشته باشند.همچنین در دقیقه ۴ بازی به خاطر شماره ۴ سید جلال حسینی، هواداران پرسپولیس به تشویق کاپیتان خود خواهند پرداخت.

سیدجلال به شایعات دل نبست

پیش از خداحافظی سیدجلال از تیم ملی شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه برانکو سرمربی تیم ملی می شود و در آن صورت دوباره کاپیتان پرسپولیس به تیم ملی بازمی گردد.

سرنوشت طارمی برای‌مان اهمیتی ندارد!

به گزارش افکارنیوز، بعد از جدایی لی اروین و آنتونی استوکس دو مهاجم گلزن تراکتورسازی قبل از به پایان رسیدن نیم فصل و عدم گلزنی و خراب کردن موقعیت های پیاپی توسط مهدی طارمی در الغرافه، همچنین عدم رضایت هواداران این تیم از عملکرد مهدی، شایعه ای در تبریز به گوش رسید که مالک متمول تراکتور باب مذاکره با آقای گل سابق فوتبال ایران را باز کرده و طارمی چهارمین ملی پوشی خواهد شد که پیراهن سرخ های تبریز را بر تن می کند. از طرف دیگر در هفته های اخیر کری خوانی بین هواداران پرسپولیس و تراکتور به اوج خود رسید و...

ارزش‌گذاری مجدد سرخابی‌ها

رئیس سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش گذاری می کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.

دستپخت منصوریان برای برانکو

ذوب آهن امروز با منصوریان به آزادی می آید تا رو در روی پرسپولیس قرار بگیرد. دیداری معوقه از هفته یازدهم. مسابقه ای که از لحاظ حیثیتی برای برانکو از همه مهم تر است. سرمربی سرخ ها می خواهد منصوریان را شکست دهد تا تنها جای خالی فهرست مغلوبانش را پر کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در خبرگزاری افکار در صفحه ی 25

اخبار گوناگون